Duna Party Vendégház Szigetbecse

2321 Szigetbecse, Napospart sor 40.

Duna Party Vendégház Szigetbecse a térképen

Duna Party Vendégház Szigetbecse értékelése:

1. helyezett a 2 szigetbecsei szállás közül
24. helyezett Budapest környékén - 286 szállás közül

Duna Party Vendégház Szigetbecse bemutatkozása

Keresse fel Budapesttől 50 kilométerre, Szigetbecsén, az egyedi hangulatú, a Duna partján fekvő csodálatos természeti környezetben lévő vendégházunkat!
Vendégházunk nagyszerű kikapcsolódási lehetőséget nyújt a nyugalomra vágyó és a természet szépségét kedvelő baráti társaságoknak, családoknak, kirándulóknak.
Szakadjon el pár napra a mindennapok rohanásából, és felejthetetlen élményt nyújtunk Önnek a Duna partján, zöld rétek ölelésében, a térség látnivalóival, csodálatos növény- és állatvilágával.

Duna Party Vendégház Szigetbecse vélemények

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
A szálláshely területén több ház is van (4 és 8 személyesek). Mindegyik szép, jól felszerelt. A nagyobb házak különálló szobákkal (mindegyikhez fürdőszoba) és 1 nagy közös konyhával rendelkeznek. A kisebb házak 2 külön szobával, fürdőszobával és nappali-konyha helyiséggel vannak ellátva. Mindenhol van légkondi. A gondnok mindenben segítségünkre volt.

Monik TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal töltöttünk el itt négy éjszakát. A Rózsa Házban voltunk elszállásolva, amely megérkezésünkkor tiszta és hűvös volt (van légkondi a nappali-ebédlőben). E. , a gondnok mindenben segítségünkre volt. Lehet csónakot, kenut, kerékpárt igényelni. Van tollasütő, pinpong készlet, labda. A férjen a TV-t hiányolta, mert az csak a nagy házak ebédlőjében van.

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 20.
Baráti társasággal érkeztünk, mivel többen voltunk, mint ahány ágy, így valakiknek pótágyon kellett volna aludni, amiről azt a tájékoztatást kaptuk, hogy megoldható. Épp csak azt nem tették hozzá, hogy csak koszos, büdös szivacs matracot tudnak adni pótágy címszó alatt. Az ágyneműről ne is beszéljünk, mert az biztos, hogy nem voltak tiszták! ! !

SZMÁ TOP szállásértékelő
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013. augusztusában töltöttünk itt két éjszakát a gyerekekkel. Nem közvetlenül a Duna parton található, hanem a gát mögötti részen, hatalmas füves területtel. A mi rönkházunkhoz 4 db 2 ágyas szoba és egy közös nappal,konyha tartozott. A konyha kissé hiányosan felszerelt, mert csak 1 kis lábas és 1 óriás fazék volt hozzá sok fedővel.

Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Libra Hotel
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.21-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 9.268,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Duna Hotel
Paks
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Szigetbecse környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Hétköznapi ajánlat (min. 2 éj)

SzigetbecseX