Bóbita Apartmanház Szilvásvárad

Bóbita Apartmanház Szilvásvárad
Bóbita Apartmanház SzilvásváradBóbita Apartmanház Szilvásvárad
Bóbita Apartmanház SzilvásváradBóbita Apartmanház Szilvásvárad

5Szolgáltatás
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Bóbita Apartmanház Szilvásvárad vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Teljesen véletlenül akadtam erre a szállás helyre, amely Szilvásvárad gyöngyszeme. Csodás környezet, gyönyörű kert, a szállás tiszta és minden igényt kielégítő. A vendéglátóink nagyon kedvesek és figyelmesek voltak. Annak, aki nyugodt vidéki pihenésre vágyik, ajánlom ezt a szálláshelyet. Mi biztosan visszatérünk!!!
Kiváló 2017. július 29.gyerekekkel járt itt
Barátok ajánlására jöttünk ide, de nem bántuk meg. Tökéletes a szállás is meg a vendéglátás is. Tiszta, csendes, rendezett kerttel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. június 28.gyerekekkel járt itt
Összesen 4 napot töltöttünk ebben a csodálatos apartmanban. Egy régi parasztház lett átalakítva 5 tökéletesen felszerelt apartmanná. Mi a 3. számúban voltunk, ahol a másfél éves kislánnyal együtt jól elfértünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 17.gyerekekkel járt itt
Régebben nyaraltunk itt, három kisgyerekkel. A falun belül helyezkedik el, sétával elérhető minden szilvásváradi szépség. A régi parasztházból kialakított apartmanház "legnagyobb" lakását kaptuk. Az apartmanok nem nagyok, de minden van bennük, amire egy nyaralónak szüksége lehet. A házigazdák a szomszéd házban élnek.
Bóbita Apartmanház Szilvásvárad - Medence/kertBóbita Apartmanház Szilvásvárad - Medence/kertBóbita Apartmanház Szilvásvárad - Külső képBóbita Apartmanház Szilvásvárad - Külső képBóbita Apartmanház Szilvásvárad - Medence/kertBóbita Apartmanház Szilvásvárad - Belső