Bajnok Étterem Szolnok

Granada Hotel Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Bajnok Étterem Szolnok vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2401 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 24966 feltöltött kép
2023. január 12.barátokkal járt itt
A Bajnok étterembe egy szolnoki születésű kedves jóbarátom vitt el, azzal, hogy itt hiteles magyar ételeket ehetünk. S így is volt. Ettünk haltepertőt, halászlét meg egy almássütit. A haltepertő rendben volt, a halászlé is ízlett, de kissé eltúlozták a tetején úszó zsiradékmennyiséget.
Bajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - EgyébBajnok Étterem Szolnok - Egyéb
Kiváló 2021. június 20.a párjával járt itt
Mennyei menü választék, kedves kiszolgálás, hangulatos környezet… kell ennél több? Csak egy éhes pocak, nekünk 2 is volt ;)
Sosem okoz csalódást a Bajnok !!!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 58 városban járt márFelfedező - 46 helyen első értékelő6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1679 feltöltött kép
Kiváló 2019. február 20.gyerekekkel járt itt
A Karácsonyi bevásárlás alkalmával látogattunk el ebbe a szuper kis étterembe. Egyrészt mert közel volt a Szolnok Plázához,másrészt mert nagyon éhesek voltunk már. Nem is bántuk meg,mert nagyon kedves volt a pincér. Igaz telt ház volt de talált egy 6 személyes asztalt számunkra. A gyerekekkel voltunk.
Kiváló 2018. február 15.a párjával járt itt
Már régóta vágytam ebbe az étterembe, végre ez is eljött. Asztalt foglaltam előre online. Elsőre meglepődik az ember a bejáratnál, mert egy pincébe kell lemenni. Nagyon szép az étterem, igazi különleges, hangulatos. A pincér kedvesen fogadott minket és a foglalt asztalunkhoz vezetett.
Kiváló 2016. november 5.gyerekekkel járt itt
Nagyfiammal ebédeltünk itt egy őszi hétköznapon. Mérhetetlenül igényes pincehelyiségben foglaltunk helyet. A pincér nagyon kedves és előzékeny volt. Megtudhattuk, hogy a Séf '93 óta a helyén van. . . Inni meggyszörpöt és spéci limonádét kértünk. Már csak ezekért is érdemes lett volna bejönni. . .
Kiváló 2016. szeptember 21.a párjával járt itt
Az étterem megnyitásától kezdve évente legalább 4-5 alkalommal, szinte minden évszakban jártunk itt. Gyors, figyelmes előzékeny kiszolgálás, nagyon változatos, jóízű ételek, melyeket elég gyorsan készítenek el. A várakozási idő is gyorsan telik. Már többször voltunk itt nagyobb társasággal is. Mindenkinek ajánlom aki erre jár.
2015. június 5.a párjával járt itt
Maga az étterem egy pince helyiségben található,ami jó kialakítással rendelkezik. Asztalt foglaltunk de sajnos kiadták az asztalunkat, viszont azonnal felajánlottak számunkra egy nagyobbat még akkor is ha csak ketten voltunk. Szóval probléma megoldásból jeles az étterem. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás is megfelelő.
Kiváló 2015. február 3.családjával járt itt
Gyerekkorom óta évenete 3-4-szer megforudlunk családi vacsorára a Bajnok Étteremben, és sosem csalódtunk.
Az ételeket rövid időn belül elkészítik-ami nagyon ízletes-, hangulatos pincehelyiséggel és kerthelyiséggel rendelkező étterem. A személyzet kedves és figyelmes, nem tudok róluk rosszat mondani:)
A város belvárosában található, így könnyen megközelíthető.