Balalajka Orosz Bisztró Szolnok

Granada Hotel Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Balalajka Orosz Bisztró Szolnok vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2021. szeptember 11.a párjával járt itt
Két év után ismét "vendégségben" voltunk Kátya és András kicsiny birodalmában. Már a fogadtatás elbűvölő volt, orosz szokás szerint kenyérrel, sóval és vodkával kínálták a belépő vendéget. Na zdarovje! Háziasszonyunk, Kátya segítségünkre volt az ételek, házigazdánk András pedig az italok kiválasztásában.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 60 városban járt márFelfedező - 71 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1005 feltöltött kép
Kiváló 2020. február 10.a párjával járt itt
Tüneményes pici hely (kb. 15-en férnének el, ha minden asztal foglalt), de amikor ott jártunk ebédelni, csak mi ketten voltunk a párommal, és a kedves házaspárral, akik vezetik ezt a helyet. Így beszélgetni is tudtunk ételekről, konyhákról, emberekről. Közben pedig: Éttermi szintű kiszolgálás, tálalás, az orosz konyha isteni házi ízeivel!
Kiváló 2019. július 26.a párjával járt itt
A Balalajka orosz bisztró igazi betekintést ad a házias orosz konyhába. Egy kedves pár, Kátya és András volt a vendéglátónk, vagyis a tulajdonosok. Mi borscs levest és Szibéria pelmenyit választottunk. Olyan finom volt mindkettő, amilyet utoljára egy moszkvai, kivételesen jól főző orosz háziasszony konyhájában volt szerencsém kóstolni.