Dreher Étterem Söröző Szolnok

Hotel Kumánia Kisújszállás

Dreher Étterem Söröző Szolnok vélemények

2082
2022. november 26.egyedül járt itt
Szolnokon sétálván felmerült, hogy valahol tán ennék is valamit. . . a délidőt átsétáltam, találtam is nyitott, de inkább bezárt éttermeket, volt ami nem vonzott túlságosan, de már benne járván a délutánban csak egyre többször jut az ember eszébe a hasa is. A halászcsárda zárva a hídnál. Pedig azt megtekintettem volna belül is.
Dreher Étterem Söröző Szolnok - Étel/italDreher Étterem Söröző Szolnok - Étel/italDreher Étterem Söröző Szolnok - Étel/italDreher Étterem Söröző Szolnok - BelsőDreher Étterem Söröző Szolnok - BelsőDreher Étterem Söröző Szolnok - BelsőDreher Étterem Söröző Szolnok - BelsőDreher Étterem Söröző Szolnok - BelsőDreher Étterem Söröző Szolnok - EgyébDreher Étterem Söröző Szolnok - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2022. június 4.barátokkal járt itt
Baráti társasággal, haza úton tértünk be az étterembe. Elő kiválasztott hely volt. lehetne saját parkolója!
A hely barátságos. A személyzet gyors, kedves. menü is választható lett volna, de mi étlapról kértünk. Rendkívül gyorsan jött az ebéd. Kicsit furcsálltuk is. Az ételek finomak voltak és nagy adagok.
Dreher Étterem Söröző Szolnok - EgyébDreher Étterem Söröző Szolnok - EgyébDreher Étterem Söröző Szolnok - EgyébDreher Étterem Söröző Szolnok - EgyébDreher Étterem Söröző Szolnok - EgyébDreher Étterem Söröző Szolnok - EgyébDreher Étterem Söröző Szolnok - Egyéb
2015. augusztus 28., kollégákkal járt itt
Szolnokon munkaügyben töltöttünk el több napot, s mivel az időnk napközben emiatt igencsak szűkös, ebédre általában menüt szoktunk enni valamelyik közeli helyen. A helyi kollégák a Drehert ajánlották leginkább, ami rövid sétányi távolságra esett tőlünk, így az első ebédet itt ettük.
Dreher Étterem Söröző Szolnok - BelsőDreher Étterem Söröző Szolnok - Külső képDreher Étterem Söröző Szolnok - BelsőDreher Étterem Söröző Szolnok - Étel/italDreher Étterem Söröző Szolnok - Étel/italDreher Étterem Söröző Szolnok - BelsőDreher Étterem Söröző Szolnok - BelsőDreher Étterem Söröző Szolnok - Étel/italDreher Étterem Söröző Szolnok - EgyébDreher Étterem Söröző Szolnok - Külső kép
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
A tavasszal tértünk be a lányommal egy ebédre. Sajnálattal tapasztaltam, hogy megváltoztatták az étlapot, melyről lekerült a házias jellegű húslevesük, mely nagyon finom volt. Helyette nem igazán találtam magamnak megfelelőt, de azért kipróbáltam a tárkonyos borjúragu levest. Igaz nagyon forró volt, de sajnos nem nyerte el az ízlésemet.
Kiváló 2014. szeptember 9.a párjával járt itt
Kellemes környezet, kedves kiszolgálás, finom és jó nagy adag ételek, nem is túl drága! Kedvenc éttermem Szolnokon! Érkezéskor nagyon kedvesen fogadják az embert, távozáskor is rendkívül udvariasak. Olyan finom levest mint a Dreherben kevés helyen lehet még kapni máshol. Annak ellenére, hogy a belváros közepén van, kellemes csendes kis hely. Nem kellett túl sokat sem várni az ételre.