Gól Vendéglő Szombathely

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Gól Vendéglő Szombathely vélemények

Kiváló 2022. július 5.a párjával járt itt
Tökéletes ebédre vágysz, olcsón, udvarias kiszolgálással? Bőséges választék vár itt Rád. Nekünk ebben volt részünk.
Kiváló 2020. január 31.családjával járt itt
Figyelmes ,gyors kiszolgálás. Ízletes ételek. Nagy választék az étlapon. Változatos napi Menü, ami széles érdeklődésre ad okot, sokszor kicsinek bizonyul a hely, a finom menük miatt sokan keresik fel az éttermet délidőben. Jó ide betérni. Ritkaság számba megy a jól képzett, figyelmes nagybetűs Klasszikus PINCÉREK foglalkoztatása.
Kiváló 2019. december 5.a párjával járt itt
Egy csendesebb mellékutcában, szinte elrejtve található az étterem. Szolid, de ízléses a berendezés, udvarias, figyelmes a kiszolgálás. Vacsorázni tértünk be és nem csalódtunk. Az étlap jól átgondolt, nem túlzottan sokat kínál, de mindenki találhat rajta kedvére valót. Szokásom szerint halászlét kértem.
Gól Vendéglő Szombathely - Étel/ital
Kiváló 2017. december 19., kollégákkal járt itt
2017 évben rendszeresen látogatom az éttermet napi menü fogyasztása miatt. Kollégámmal váltottunk egy másik helyről amit nem bántunk meg. Gyors és figyelmes a kiszolgálás még csúcsidőben is. Évzáró bulit is tartottuk, ahol körülbelül ötvenen voltunk és akkor is remek volt minden. Az ételek háziasak az italok finomak csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2016. december 23.a párjával járt itt
Két alakalommal vettem igénybe szolgáltatásaikat. Másodszor egy hétig (feleségem kórházi ellátása miatt) fogyasztottam finom ételeiket. Először is az étterem tiszta (nincs pecsétes terítő, a mosdó tiszta stb. ). A kiszolgálás gyors és udvarias még csúcsidőben is, a pincérek értik a szakmájukat.
Kiváló 2016. november 23.barátokkal járt itt
Nagyon sokszor jártam már itt, családdal, barátokkal, kollégákkal! A menüs rendszert is gyakran igénybe vesszük. Szeretjük a hely családias hangulatát, a barátságos kiszolgálást. Mindig szívesen térünk ide vissza. Már nagyon sok ismerősnek ajánlottuk a vendéglőt, akik szintén megkedvelték a helyet és ők is visszatérő vendégek lettek.
Gól Vendéglő Szombathely - EgyébGól Vendéglő Szombathely - Egyéb
2016. február 14.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt 8-10 évben nem látogattuk a Gól vendéglőt, talán ezért is okozott kellemes meglepetést a régi, hagyományos ízeket és szokásokat őrző étterem. A nyár múlása még adott egy utolsó lehetőséget arra, hogy az ebédet a kerthelyiségben fogyasszuk el, ezzel is emelvén az ott töltött idő gasztronómiai élményét.
2015. szeptember 27.barátokkal járt itt
Tegnap volt az osztálytalálkozónk ebbe a hangulatos étteremben. Külön részt biztositottak a régi emlékek felelevenitésének. Az ételek nagyon finomak voltak bőséges is volt . A desszert egyedi volt a Gól étterem felirata porcukorral lett megszórva nagyon ötletesnek találtam . A kiszolgálás megfelelő . A Mellékhelyiség tisztasága jó volt.
Gól Vendéglő Szombathely - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 11.gyerekekkel járt itt
Karácsony előtt jártunk az étteremben családommal. Sokat hallottunk róla, ismerősök dicsérték, gondoltuk kipróbáljuk mi is. Nem csalódtunk! Az ételek minősége, mennyisége, ára kifogástalan! Vannak megszokott ételek is, de vannak különlegesek is, szerintem mindenki megtalálja az ízlésének megfelelőt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. november 11.a párjával járt itt
Egy szép, őszi hétköznapon délidőben jártunk a környéken, gondoltam harapunk valamit. Sok évvel korábban gyakori vendégek voltunk, férjem vadásztársasága itt tartotta összejöveteleit, ismertem a vezetőt és a szakácsot is. Már csak ezért is kíváncsi voltam, változott-e és miben.
Gól Vendéglő Szombathely a térképen
9700 SzombathelyDomonkos u. 3.
• ingyenes WIFI • étel elvitelre • gyerekmenü • napi menü • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége • 3 fajta heti menü, kerthelyiség
H-Szo
V