Gól Vendéglő Szombathely
9700 Szombathely, Domonkos u. 3.

Gól Vendéglő Szombathely a térképen

Gól Vendéglő Szombathely értékelése:

9. helyezett az 59 szombathelyi étterem közül
85. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

H-Szo 11:00-22:00
V 11:00-14:00
hagyományos magyar fogások ...
magyar, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, asztalfoglalási lehetőség, dohányzó rész, étel elvitelre ...
Különtermek:
Dreher Classic

Gól Vendéglő Szombathely képei

Gól Vendéglő Szombathely vélemények

2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 31.
Figyelmes ,gyors kiszolgálás. Ízletes ételek. Nagy választék az étlapon. Változatos napi Menü, ami széles érdeklődésre ad okot, sokszor kicsinek bizonyul a hely, a finom menük miatt sokan keresik fel az éttermet délidőben. Jó ide betérni. Ritkaság számba megy a jól képzett, figyelmes nagybetűs Klasszikus PINCÉREK foglalkoztatása. Itt még megtalálható mindez.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 5.

Egy csendesebb mellékutcában, szinte elrejtve található az étterem. Szolid, de ízléses a berendezés, udvarias, figyelmes a kiszolgálás. Vacsorázni tértünk be és nem csalódtunk. Az étlap jól átgondolt, nem túlzottan sokat kínál, de mindenki találhat rajta kedvére valót. Szokásom szerint halászlét kértem. Fogasfilével tálalták, ami meglepetés volt, mert inkább harcsával szeretem.

2017. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. december 19.
2017 évben rendszeresen látogatom az éttermet napi menü fogyasztása miatt. Kollégámmal váltottunk egy másik helyről amit nem bántunk meg. Gyors és figyelmes a kiszolgálás még csúcsidőben is. Évzáró bulit is tartottuk, ahol körülbelül ötvenen voltunk és akkor is remek volt minden. Az ételek háziasak az italok finomak csak ajánlani tudom mindenkinek.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két alakalommal vettem igénybe szolgáltatásaikat. Másodszor egy hétig (feleségem kórházi ellátása miatt) fogyasztottam finom ételeiket. Először is az étterem tiszta (nincs pecsétes terítő, a mosdó tiszta stb. ). A kiszolgálás gyors és udvarias még csúcsidőben is, a pincérek értik a szakmájukat. Az ételek ízletesek, finomak, mennyiségük elégségesek.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 23.
Nagyon sokszor jártam már itt, családdal, barátokkal, kollégákkal! A menüs rendszert is gyakran igénybe vesszük. Szeretjük a hely családias hangulatát, a barátságos kiszolgálást. Mindig szívesen térünk ide vissza. Már nagyon sok ismerősnek ajánlottuk a vendéglőt, akik szintén megkedvelték a helyet és ők is visszatérő vendégek lettek.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 14.
Az elmúlt 8-10 évben nem látogattuk a Gól vendéglőt, talán ezért is okozott kellemes meglepetést a régi, hagyományos ízeket és szokásokat őrző étterem. A nyár múlása még adott egy utolsó lehetőséget arra, hogy az ebédet a kerthelyiségben fogyasszuk el, ezzel is emelvén az ott töltött idő gasztronómiai élményét.

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 27.
Tegnap volt az osztálytalálkozónk ebbe a hangulatos étteremben. Külön részt biztositottak a régi emlékek felelevenitésének. Az ételek nagyon finomak voltak bőséges is volt . A desszert egyedi volt a Gól étterem felirata porcukorral lett megszórva nagyon ötletesnek találtam . A kiszolgálás megfelelő . A Mellékhelyiség tisztasága jó volt.

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 11.
Karácsony előtt jártunk az étteremben családommal. Sokat hallottunk róla, ismerősök dicsérték, gondoltuk kipróbáljuk mi is. Nem csalódtunk! Az ételek minősége, mennyisége, ára kifogástalan! Vannak megszokott ételek is, de vannak különlegesek is, szerintem mindenki megtalálja az ízlésének megfelelőt. A pincérek udvariasak, a kiszolgálás gyors.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szép, őszi hétköznapon délidőben jártunk a környéken, gondoltam harapunk valamit. Sok évvel korábban gyakori vendégek voltunk, férjem vadásztársasága itt tartotta összejöveteleit, ismertem a vezetőt és a szakácsot is. Már csak ezért is kíváncsi voltam, változott-e és miben. Nagyon szép, hangulatos kerthelyiséget alakítottak ki, egy pincért is ismertem a régi időkből.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 1.
Visszatérő vendégek vagyunk. Az ételek finomak, hamar készen vannak, a kiszolgálás nagyon kedves és készséges. A kerthelyiség a kedvencünk, de a beltéri rész is hangulatos, tiszta. Ajánlani tudom csak. Az egyedüli "hátránya", hogy az imént leírt dolgok miatt előfordul (főleg hétvégente, vagy ünnepekkor), hogy nincs szabad hely, így célszerű foglalni ha ilyenkor mennénk.

Legnépszerűbb csomagok Szombathelyen és környékén
Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.28. - 2020.12.20.
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos programokkal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.06.30.
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.28. - 2021.01.02.
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.04. - 2021.03.28.
Dominika Apartman
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.28. - 2021.03.28.
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.28. - 2021.03.28.
Csodaszarvas Tájpark
Rábahídvég
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 22.275,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.04.30. - 2021.12.31.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 16.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, masszázzsal
2020.01.02. - 2020.12.31.
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
5 nap/4 éjszaka 14.310 - 19.170,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2020.12.31.
Hotel Corvinus
Zalaszentgrót
2-3 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti ajándékkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Hotel Wolf
3-5 éjszaka 8.517,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.12.01. - 2020.08.31.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 20.200 - 36.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.04.07. - 2020.12.22.

Szállodák Szombathely környékén
Hotel Írottkő Szombathely
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Hotel Viktória Szombathely
Gotthard Therme Hotel & Conference Szombathely
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Édes kettesben Kőszegen (min. 2 éj)
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 4 éj)

Gól Vendéglő SzombathelyX