Gól Vendéglő Szombathely

Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Gól Vendéglő Szombathely vélemények

Kiváló 2013. július 29.a párjával járt itt
Mindegy, hogy hétköznap egy menüre, esténként barátokkal, vagy hétvégén egy meghitt vacsorára térünk be, a kiszolgálás, az ételek minősége átlagon felüli. Már nem gondolkodunk hová menjünk vacsorázni, ez nem is kérdés szavak nélkül is tudjuk, hogy a GÓL-ba. Otthonos, tiszta, a terasza mediterrán hangulatot idéz.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Többször jártunk családommal az étterembe. Kedves figyelmes a kiszolgálás az ételek nagyon finomak. Rendszeresen hordunk az étteremből menűt. Most bővítettek a menű választékon van B és C menű is. Ha megkésünk, akár délután is kapunk menüt. A főnök szlogenje a "törzsvendégnek mindig van menü". Mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani.
2016. február 14.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt 8-10 évben nem látogattuk a Gól vendéglőt, talán ezért is okozott kellemes meglepetést a régi, hagyományos ízeket és szokásokat őrző étterem. A nyár múlása még adott egy utolsó lehetőséget arra, hogy az ebédet a kerthelyiségben fogyasszuk el, ezzel is emelvén az ott töltött idő gasztronómiai élményét.
2015. szeptember 27.barátokkal járt itt
Tegnap volt az osztálytalálkozónk ebbe a hangulatos étteremben. Külön részt biztositottak a régi emlékek felelevenitésének. Az ételek nagyon finomak voltak bőséges is volt . A desszert egyedi volt a Gól étterem felirata porcukorral lett megszórva nagyon ötletesnek találtam . A kiszolgálás megfelelő . A Mellékhelyiség tisztasága jó volt.
Gól Vendéglő Szombathely - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. november 11.a párjával járt itt
Egy szép, őszi hétköznapon délidőben jártunk a környéken, gondoltam harapunk valamit. Sok évvel korábban gyakori vendégek voltunk, férjem vadásztársasága itt tartotta összejöveteleit, ismertem a vezetőt és a szakácsot is. Már csak ezért is kíváncsi voltam, változott-e és miben.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazatLelkes fotózó - 117 feltöltött kép
2014. június 22.gyerekekkel járt itt
Egy teljesen átlagos utcácskában lévő lépcsőlejáró után éri az embert a meglepetés, mert odalent abszolút más világ fogadja az embert. . . hangulatos terasz, kellemes környezet kint és bent is. Az ételek finomak, a kiszolgálás is rendben van, és az árak sem túlzóak, sőt. . . Csak ajánlani tudom másoknak is ezt a helyet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. április 9.családjával járt itt
Egy nagy múltú, jó nevű helyi étterem, ahol minden korosztály megfordul. Klasszikus Magyar, bőséges ételkínálattal bíró étlap. A tálalás egyszerű, de egy ilyen helyre azért megy az ember, hogy egyen egy finomat és nem a kompozíciókban akar gyönyörködni. A kiszolgálás régimódi. Látszik, hogy a felszolgáló ahhoz van szokva, hogy főúrnak hívják. Kifejezetten tetszett!
2014. február 11.a párjával járt itt
Tradicionális, régi vágású étterem magyaros ételkínálattal. Kedves, udvarias kiszolgálás, hangulatos pincehelyiség, családias légkör, gazdag ételkínálat. A hagyományos fogások és a külön ajánlatban szereplő specialitások is nagyon ízletesek. Átlagos méretű adagok, kellemesen jóllakik az ember.
2014. január 14., üzleti partnerrel járt itt
Kellemes, családias hangulatú "kockásabroszos" étterem Szombathely központjától gyalog elérhető távolságban. Hagyományos magyar fogások. Kiemelendő a vasi dödölle, mint specialitás, s melyet talán a legjobban készítenek a városban. Ajánlott a külön ajánlatban, táblán szereplő specialitások választása.
2013. június 30.gyerekekkel járt itt
Kellemes hűvös pince étterem ,kifejezetten jól esett itt enni a nyári melegben. A kert helység nagyon szép, de a délben nyáron szerintem meleg. Egy kicsit lassú a kiszolgálás és a pincérek egy kicsit rugalmatlanok. Az ételek finomak, megfelelő a mennyiség is, de nem annyira, hogy ez legyen a kedvenc helyem. Egy gyors családi ebédre pont megfelelő. A sós stanglijukat viszont meg kell kóstolni, az fenomenális szerintem.
Gól Vendéglő Szombathely a térképen
9700 SzombathelyDomonkos u. 3.
• ingyenes WIFI • étel elvitelre • gyerekmenü • napi menü • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége • 3 fajta heti menü, kerthelyiség
H-Szo
V