t.eneh

t.eneh adatlapja

Regisztráció2013.06.30
Utoljára itt2018.08.24

Kiváló 2014. április 27.gyerekekkel járt itt
Füredi pihenésünk alkalmával egy olyan éttermet kerestünk, ahol gyors a kiszolgálás és családbarát az ár, ennek ellenére megfelelő adagot kapunk és még jóízűt is ehetünk. Jelentem megtaláltuk! Háromszor is ettünk itt, mindig megfelelő mennyiséget kaptunk, még a család férfi tagja is jól lakott.
Kiváló 2013. június 30.gyerekekkel járt itt
Elhelyezkedése tökéletes, közel a belvároshoz, a Dóm felett, egy csendes utcában. Új építésű, nagyon jól felszerelt apartmanok, mini konyhával. Mikro, gáztűzhely, hűtő, hajszárító és vízforraló is tartozik hozzá. Nagyon jó állapotban vannak a szobák. Igényesek a bútorok is. A tisztaság tökéletes.
Kiváló 2013. augusztus 9., kollégákkal járt itt
Tavasszal vitt el a cégünk ebbe a hotelba. Ha nekem kellett volna kifizetnem, egy kicsit drágának találtam volna, igaz minden tökéletes volt. Szépek, kényelmesek és tágasak a szobák. A fürdő tiszta és elegáns. A wellness részleg is megfelelő egy ekkora méretű hotelnak. Az étterem része is kitűnő, nagyon finom borokat lehet megkóstolni egy szervezett borkóstoló keretében.