Skorp

Skorp adatlapja

Regisztráció2013.04.29
Utoljára itt2016.08.03

Kiváló 2014. január 5.gyerekekkel járt itt
Többször voltunk 2013-ban családdal, kisgyerekekkel és maximálisan meg vagyunk elégedve mind az ételekkel mind a kiszolgálással. Kiemelt figyelmet kaptunk a gyerekekkel, etetőszék, szívószálas nem hideg ital, kisadag ételek ajánlása és azt is elnézték, amikor már nem tudtak egy helyben ülni, sétálgattak fel-alá a gyerekek.
Kiváló 2013. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Egyszerűen minden remek, nincs még egy ilyen hely az országban! Vendégszeretet, gyors kiszolgálás, isteni ételek, mediterrán hangulat. Gyerekeknek van elég etetőszék, ami sajnos nem magától értetődő a legtöbb helyen, de itt IGEN! Mindig visszatérünk, mindenkinek csak ajánlani tudom: próbálja ki! MAURO fogalom Zamárdiban és abszolút megérdemelten!
Kiváló 2013. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Zalakaroson voltunk több szállodában is, a Karos Spa a leg-leg-leg számunkra. Óriási kinti-benti wellnessrészleg, gyermekfelügyelet igényes környezetben, az árban benne volt, így tudtunk pihenni mi felnőttek is egy keveset a kicsik nélkül, amit nagyra értékelünk. Sok lehetőség a gyerekeknek, itt igazán jól érezték magukat.