Old Post Pub Szombathely

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Old Post Pub Szombathely vélemények

Kiváló 2016. szeptember 15.a párjával járt itt
Nyári szombat estén voltunk itt, kettesben. Kint a teraszon kaptunk helyet, szuper idő is volt, kellemes hangulat. A kiszolgálás teljesen rendben volt, nem kellett sokat várni. A rendelt ételek (grillezett húsok, zöldségek és mártások) nagyon finomak voltak, nagyon szemeztünk a sajttortás desszerttel, és csak azért nem próbáltuk ki, mert nem fért belénk. Jó kis hely, érdemes betérni!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Párommal egy évvel ezelőtt jártunk itt, jót ettünk, ezért egy családi séta alkalmával gondoltam nem lenne rossz itt enni. Tetszett, hogy a pincér hölgyek sportmez-szerű pólót viseltek, rajta nevük - és gondolom - általuk választott szám. Délben mentünk, menü jónak ígérkezett: zellerkrém leves, grillezett csirke salátával.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. május 14.a párjával járt itt
Legtöbbször egy menüre ugrunk be ebbe a hangulatos kis pub-ba. Gyors a kiszolgálás, kedvesek a pincérek és finomak az ételek. A belvárosban található, parkoló is van a közelben. Egy a baj, hogy ha nem megyünk időben, nem kapunk helyet. Elég kicsi, de azért van tele, mert jól főznek. Ízletesek a leveseik, ami más menüztető étteremről nem mindig mondható el. Mindig szívesen választjuk ezt a helyet!
2015. augusztus 17.a párjával járt itt
Ezt az éttermet is ki kellett próbálnunk, nem bántuk meg. Vacsorázni ültünk be, szerencsénk volt, nem voltak sokan. Délidőben többször láttam már tele, valószínűleg menüétkeztetés is zajlik a helyen. Hangulatosan van berendezve, terasz nélkül elég kicsi hely, kb. 20 fő a befogadókészség, de roppant hangulatos, söröskorsókkal és kriglikkel van díszítve a fal.
Kiváló 2014. október 4.családjával járt itt
Egy kiváló hely, jó a hangulat, a kiszolgálás 30 perc nagyjából. Ha este mennem valaki,akkor nyugodtan üljön ki,mert adnak takarót is ha éppen bent tele vannak,mert általában tele van. Kiváló minden! ! ! Házi készítésű szörpök vannak 2 db van: 1: Bodza, 2:Málna
Érdemes oda menni! ! ! Annyira jól van ott minden. A kaják minőségi. Kedvesek a felszolgálók. Amit az elején írtam a 30 percet érdemes kivárni.