Violka81

Violka81 adatlapja

Regisztráció2015.06.03
Utoljára itt2017.08.08

Átlagos 2016. december 14.a párjával járt itt
Párommal érkeztünk egy romantikus hétvégére. Két gyerkőc mellől "kiszabadulva" vágytunk egy kis nyugira. Alapvetően ezt meg is kaptuk a hotelben, de azért felemás érzésekkel távoztunk. A teljes kényeztetés reményében lakosztályt béreltünk. A Palota szárnyban helyeztek el minket, ahol sikerült egy olyan szimpla kádas szobát kapni, amiben nem ketten, de még egyedül is nagyon szűkösen lehetett elférni.
2015. június 3.gyerekekkel járt itt
Két kisgyermekkel voltunk itt 2014 őszén. Nagyon klassz 4 napot töltöttünk itt, de sajnos volt néhány negatív benyomás is. A gyönyörű nagy park és szép épületek kezdenek nagyon lelakottak lenni, kis ráfordítással, odafigyeléssel ezeket nem lenne nehéz megtartani eredeti szépségükben.
Gyenge 2015. november 22.gyerekekkel járt itt
Két kisgyerekkel és nagy reményekkel érkeztünk a jó értékelések utá, de csalódás volt. 1. Bepakoláskor egy ajtózárás során beletört a zárba a kulcs, amiről később a karbantartó is mondta, hogy hibás lehetett, már több, mint 10 éves. A recepciós közölte, hogy nekünk 10 000 ft-ba fog kerülni.