Piccolo Club Étterem Szombathely
9700 Szombathely, Aréna utca 8.

Piccolo Club Étterem Szombathely a térképen

Piccolo Club Étterem Szombathely értékelése:

42. helyezett az 59 szombathelyi étterem közül
373. helyezett Nyugat Dunántúlon - 761 étterem közül

H-CS 11:00-17:00
P-Szo 11:00-21:00
V 11:00-15:00
ingyenes WIFI, kerthelyiség, asztalfoglalási lehetőség, napi menü, parkolási lehetőség ...
Visa
nincs

Piccolo Club Étterem Szombathely képei

Szállások Szombathely városában
Wellness csomagok Szombathely városában

Piccolo Club Étterem Szombathely vélemények

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A helyről én írtam az első értékelést, jó egy évvel ezelőtt. Nagyon felkapott lett, köszönhetően a jó árazásnak, valamint az alkalmanként remek ételeknek. Mi is visszatérők vendégek vagyunk, ugyanakkor kiemelném, hogy kritikám soha nem fojtom magamba. A felkapottság nem változott. Aki rossz időpontban érkezik tipródhat a söntés pult előtt, mint a szarógalamb.

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 11.
Osztálytalálkozó alkalmával jártam a helyen. Az ételek kisvendéglői szint alattiak, az italválaszték nagyon szegényes. 1 fajta csapolt sör, Varga pincészet "borai", minimális röviditalválaszték. A hiányosságokat a lelkes felszolgálás sem tudta palástolni. Szerencsére az este hangulata nem a helyen múlott.

2015. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. október 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyszer az uszodában találtam az étterem heti menüjéről egy a4-es szórólapot. Mivel itthon épp nem volt meleg étel, gondoltam elérkezett az idő, hogy kipróbáljam. Sajnos az ittjartam. hu-n nem találtam, próbáltam rákeresni az interneten az utcanév alapján, de csak egy korábban megszűnt kínai étterem nevét hozta a gugli.

Legnépszerűbb csomagok Szombathelyen és környékén
Park Hotel Pelikán
Szombathely
4 nap/3 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.27. - 2020.12.31.
Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezménnyel, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2020.11.30.
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.15. - 2020.12.20.

Szállodák Szombathely környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Szombathely
Wolf Panzió Szombathely
Abbázia Country Club Szombathely
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Mesél az őszi őrségi táj (min. 2 éj)

Piccolo Club Étterem SzombathelyX