Piccolo Club Étterem Szombathely
9700 Szombathely, Aréna utca 8.

Piccolo Club Étterem Szombathely a térképen

Piccolo Club Étterem Szombathely értékelése:

39. helyezett a 61 szombathelyi étterem közül
362. helyezett Nyugat Dunántúlon - 756 étterem közül

H-CS 11:00-17:00
P-Szo 11:00-21:00
V 11:00-15:00
ingyenes WIFI, kerthelyiség, asztalfoglalási lehetőség, napi menü, parkolási lehetőség ...
Visa
nincs

Piccolo Club Étterem Szombathely képei

Szállások Szombathely városában
Wellness csomagok Szombathely városában

Piccolo Club Étterem Szombathely vélemények

2015. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. október 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyszer az uszodában találtam az étterem heti menüjéről egy a4-es szórólapot. Mivel itthon épp nem volt meleg étel, gondoltam elérkezett az idő, hogy kipróbáljam. Sajnos az ittjartam. hu-n nem találtam, próbáltam rákeresni az interneten az utcanév alapján, de csak egy korábban megszűnt kínai étterem nevét hozta a gugli.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A helyről én írtam az első értékelést, jó egy évvel ezelőtt. Nagyon felkapott lett, köszönhetően a jó árazásnak, valamint az alkalmanként remek ételeknek. Mi is visszatérők vendégek vagyunk, ugyanakkor kiemelném, hogy kritikám soha nem fojtom magamba. A felkapottság nem változott. Aki rossz időpontban érkezik tipródhat a söntés pult előtt, mint a szarógalamb.

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 11.
Osztálytalálkozó alkalmával jártam a helyen. Az ételek kisvendéglői szint alattiak, az italválaszték nagyon szegényes. 1 fajta csapolt sör, Varga pincészet "borai", minimális röviditalválaszték. A hiányosságokat a lelkes felszolgálás sem tudta palástolni. Szerencsére az este hangulata nem a helyen múlott.

Legnépszerűbb csomagok Szombathelyen és környékén
Garda Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 11.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.02. - 2021.12.30.
Spirit Hotel Thermal Spa
3 nap/2 éjszaka 52.386 - 84.167,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, bekészítésekkel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.12. - 2022.01.01.
Csiga Apartman
2021.01.19. - 2022.01.19.

Szállodák Szombathely környékén
Hotel Írottkő Szombathely
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú...
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Szombathely
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Wolf Panzió Szombathely
Édes kettesben Kőszegen (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)
Páros romantika (min. 2 éj)

Piccolo Club Étterem SzombathelyX