Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★

Három csillagos szálloda
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

A Hunguest Hotel Pelion legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion Pünkösd (min. 2 éj)
Pelion Pünkösd
05.15-22.
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

2023. december 1.barátokkal járt itt
Nagyon elégedettek voltunk a két éjszakás pihenésünnkel, annyi építő kritikát írnék, hogy a -1 szinten a wellness résznél a recepciót, ha a folyosó elejére kiköltöztetnék-hogy ellenőrizhetően a medence térbe ne kerüljön étel-ital-, akkor az étterem és az udvari kijáró közötti területre, ahol a bicikliket tárolják, tehetnének pár asztalt székekkel, mert hely lenne hozzá, ahol el lehetne fogyasztani kényelmesen köntösben is a megrendelt ebédet téli időszakban is.
Kiváló 2023. november 19.a párjával járt itt
Párommal kettesben töltöttünk itt egy hétvégét. Imádtuk. Nincs olyan amibe bele tudnék kötni. A személyzet rugalmas és segítőkész. A szobánk nagyon szép volt kényelmes volt az ágy. Fürdőkádas volt a szobánk ezt külön imádtam :) az ételek Isteni finomak voltak választékban és ízben is tökéletes. A wellness részleg szuper. Csak ajánlani tudom
Kiváló 2023. november 18.a párjával járt itt
Tisztaság volt az egész hotelben. A személyzet kedves és segítőkész. Nagyon sok féle étel van a kínálatban reggelinél és vacsoránál is. A wellnesnél van egy apró megjegyzésünk. A kinti medence vize ha csak 2 fokkal melegebb lenne akkor komfortosabb lehetne, de összességében ez nem befolyásolta, hogy kellemesen töltsük az időt.
Kiváló 2023. november 17.barátokkal járt itt
Tapolca Hungest Hotel Pelion nagyon jó élményt adott. A szállásvadász viszont "kellemetlen" élményeket is hozott a végén. ( lefoglaltam, kifizettem egy hónappal előtte és meglepetésre az utolsó héten azt írta, hogy foglallásának befizetése lejár "x"nap múlva, mintha nem fizettem volna még be. Keressem aaz igazolásokat, telefonáljak, e-mailezzek. . . . LEGYENEK PONTOSABBAK ! ! !
2023. november 14.a párjával járt itt
Összességében elégedettek voltunk a szállodával. A szoba tágas volt, viszont a fürdőszobára ráférne egy felújítás, a zuhanyfüggönyös kád megoldás már nem igazán modern. Az étterem kínálatával maximálisan meg voltunk elégedve, az ételek finomak voltak és bőséges volt a választék. A wellness részleg is tetszett.
Kiváló 2023. november 10.barátokkal járt itt
Mindennel teljes mértékben meg voltunk elégedve! Kiemelném a svédasztalos ellátást! Nagyon ízletes,változatos,bőséges volt a választék! A személyzet udvarias mindenhol! Csak jót tudok írni,és mindenkinek ajánlani fogom! Nagyon szépen köszönünk mindent. Most voltunk önöknél másodszor,de biztos hogy megyünk még!
2023. november 8.a párjával járt itt
Nagyon szuper volt minden. A szoba, fürdőszoba tiszta, igényesen felszerelt. Az ételek kiválóak, változatosak és finomak, a tálalásra nagyon odafigyelnek. A működő szauna választék is kitűnő volt. Kár, hogy pontosan akkor tisztították az élménymedencéket - de ezt közölték is a honlapjukon, úgyhogy tudtunk róla.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2023. november 6.a párjával járt itt
Őszi pihenésünk helyszínéül ezúttal a tapolcai Pelion szállót választottuk. Jó döntés volt! Kitűnő, jól megközelíthető helyen, a belvároshoz közel várt minket a kívülről már kissé megkopott, belül enyhén szocreál jellegű szálloda. A szoba azonban kellő nagyságú, kényelmesen berendezett, a három csillagos szállók élmezőnyébe tartozó volt.
Kiváló 2023. november 6.a párjával járt itt
A dupla gyógyhatás az igazán kellemes jó hatású tapolcai gyógyvíz mellett a barlangi pihenés és a légzéstornák. Kellemes hangulatú volt a felnőtt pihenő a sólámpákkal. Jó megoldásnak találtuk a szauna lepedő biztosítás rendszerét a kártyákkal. Még impozánsabb lenne a szauna részleg egy jégkúttal.
2023. november 4.gyerekekkel járt itt
Három gyerekkel voltunk (15, 15 és 11 évesek), és mind nagyon jól éreztük magunkat. Kicsit szocreal, kicsit foltos, kicsit egyszerű, de a funkciónak megfelelő. Kedves kiszolgálás, finom ételek, bőséges választékkal, kényelmes szobák. Minden ok. Kár, hogy ma már ez is ennyire drága. . . :( De amúgy tényleg normális, jó hely, ajánljuk!
Hunguest Hotel Pelion Tapolca a térképen
8300 TapolcaKöztársaság tér 10.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • Török fürdő (hamam) • csúszda • bioszauna • sóbarlang • aromakabin • thalasso terápia
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár