Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★

Három csillagos szálloda
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

A Hunguest Hotel Pelion legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Napi ár félpanzióval (min. 1 éj)
Napi ár félpanzióval
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

Kiváló 2023. május 27.gyerekekkel járt itt
Családom 4 generációja pihent együtt és mindenki megtalálta a számára élvezetes programot, illetve mégis együtt voltunk. A szálloda nagyon tiszta, a dolgozók kedvesek, segítőkészek. Az étteremben óriási a választék és minden nagyon finom. Sok vendég volt, mégsem éreztük zsúfoltnak. És még az időjárás is tökéletes volt! Köszönjük! Szerintem ide visszajövünk!
Kiváló 2023. május 25.gyerekekkel járt itt
A szálloda szép, a svéd asztal remek változatos, finom ételek. A wifit nem tudtam használni túl sokan voltunk, konferencia volt. jó ,hogy van mobil netem. A lift nem ment le a -1 re a baloldali én lesétáltam de van aki nehezen lépcsőzik vagy nem is tud.Mindent összevetve jól éreztük magunkat köszönjük.
Kiváló 2023. május 25.barátokkal járt itt
Egy 4 fős baráti társasággal érkeztünk Kiskunhalasról wellness programra Tapolcán a Pelion Hotelbe. Mind a négyőnknek nagyon tetszett a Hotel: a szállás, a szoba, a környezet: a csend, a jó levegő, a csodálatos kilátás. Mind a négyőnknek nagyon tetszett a parkolás, a vendégek fogadása. Jók voltak a játékok, a recepció, a takarítók, a konyhai szolgáltatás.
Kiváló 2023. május 16.a párjával járt itt
A személyzet barátságos, a reggeli és a vacsora bőséges és nagyon finom. Külön élmény, hogy ki lehetett menni a kinti térre a belső medencéből (május közepén voltunk). A szauna részlegen több lehetőség közül lehet választani. Fantasztikus mind.
A szoba tiszta és tágas. A fürdőszoba meleg víz ellátása jó és a víznyomás is rendben van.
Az egyetlen ami zavaró a szoba mellékhelyiségének alacsony víznyomása.
Kiváló 2023. május 8.gyerekekkel járt itt
Ilyen kedves, készséges, segítőkész és hatékonyan dolgozó szállodai személyzettel rég találkoztunk. Sok apróság van, ami kellemessé teszi a szállodában töltött időt (minigolf, gyerek kuckó, játékok, vizi gimnasztika, esti élő zongorista a bárban stb. ). Az éttermi büféasztal választéka reggel és este is sokszorosa a szállodákban megszokottnak.
2023. május 8.a párjával járt itt
minden nagyon tetszett, kivéve, az uszoda rész! 8-ig van nyitva csak, és már csak a belső egyik medencét lehetett használni, mert ott takarítják a nyugalomra vágyók mellett már 6-kor. a zubogós másik medence, ami kültérre is megy, ott találgattuk, mikor indul be, kiírva sincs. Ezen kívül minden kiváló! Élvezetes volt! Köszönöm!
Kiváló 2023. április 29.családjával járt itt
Pedig a szálloda le lett minősítve 4-csillagosról 3-ra. Ennek igazi oka valószínüleg a kissé lelakott retrós szobák, a többször is át- és beázott szőnyegek lehetnek, na, meg talán az is, hogy korábban ingyenesen lehetett élvezni a szálloda alatti barlang gyógyító levegőjét, míg most ez már 1.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - EgyébHunguest Hotel Pelion Tapolca - EgyébHunguest Hotel Pelion Tapolca - EgyébHunguest Hotel Pelion Tapolca - EgyébHunguest Hotel Pelion Tapolca - EgyébHunguest Hotel Pelion Tapolca - EgyébHunguest Hotel Pelion Tapolca - EgyébHunguest Hotel Pelion Tapolca - EgyébHunguest Hotel Pelion Tapolca - EgyébHunguest Hotel Pelion Tapolca - EgyébHunguest Hotel Pelion Tapolca - EgyébHunguest Hotel Pelion Tapolca - WellnessHunguest Hotel Pelion Tapolca - WellnessHunguest Hotel Pelion Tapolca - BelsőHunguest Hotel Pelion Tapolca - SzobákHunguest Hotel Pelion Tapolca - Medence/kertHunguest Hotel Pelion Tapolca - WellnessHunguest Hotel Pelion Tapolca - WellnessHunguest Hotel Pelion Tapolca - WellnessHunguest Hotel Pelion Tapolca - VendéglátásHunguest Hotel Pelion Tapolca - WellnessHunguest Hotel Pelion Tapolca - WellnessHunguest Hotel Pelion Tapolca - SzobákHunguest Hotel Pelion Tapolca - BelsőHunguest Hotel Pelion Tapolca - SzobákHunguest Hotel Pelion Tapolca - SzobákHunguest Hotel Pelion Tapolca - BelsőHunguest Hotel Pelion Tapolca - BelsőHunguest Hotel Pelion Tapolca - BelsőHunguest Hotel Pelion Tapolca - BelsőHunguest Hotel Pelion Tapolca - BelsőHunguest Hotel Pelion Tapolca - BelsőHunguest Hotel Pelion Tapolca - BelsőHunguest Hotel Pelion Tapolca - SzobákHunguest Hotel Pelion Tapolca - SzobákHunguest Hotel Pelion Tapolca - SzobákHunguest Hotel Pelion Tapolca - SzobákHunguest Hotel Pelion Tapolca - KörnyékHunguest Hotel Pelion Tapolca - BelsőHunguest Hotel Pelion Tapolca - SzobákHunguest Hotel Pelion Tapolca - Belső
Kiváló 2023. április 25.a párjával járt itt
Nekünk egy kicsit "hangosak" voltak a közösségi terek (étterem, wellness), de ez abból adódott, hogy a szálloda láthatóan gyermek- és családbarát. Tehát nem róható fel hibaként. Az ételválaszték kiemelkedő volt, talán a sütemények ízvilága egy kicsit egyformának tűnt. Hiányoltuk az élőzenés estét, de lehet, hogy az nem szombat, vasárnap és hétfőn szokott lenni.
Kiváló 2023. április 22.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Kozel a városközpont, és a tó. Finomak az ételek bőséges a választék. Kényelmesek a szobák.
2023. április 11.barátokkal járt itt
Tetszett hogy érkezésnél gyors volt a bejelentkezés és már előre el volt készítve a "szállásvadász" boríték, amiben össze volt készítve minden. Személyzet kedves, elhivatott és az étteremben is minden ellátást megkaptunk, de kicsit jobbam figyeljenek kérem az evőeszközök és szalvéta pótlására,mert mindenki kereste.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca a térképen
8300 TapolcaKöztársaság tér 10.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • Török fürdő (hamam) • csúszda • bioszauna • sóbarlang • aromakabin • thalasso terápia
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár