Varjú Fogadó Tapolca

Malom-tó Vendégház Tapolca
40.860 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Varjú Fogadó Tapolca vélemények

Szörnyű 2019. január 31.a párjával járt itt
Igazából ingyen is túl drága volna, annyira rossz. A zuhanyzó penészes, a mosdó csaptelep nem működik. A szellőző a fürdőben nem ment, ezért a penészszag meg is maradt a légtérben. A vacsora kórházi kosztra emlékeztet, egyedül a reggeli hozza kb. az elvárt színvonalat.
Szörnyű 2019. január 3. járt itt
Senkinek sem ajánlom. Mocskos büdös retkes igénytelen gerinctelenek hazudnak mint a vízfolyás. Mindenbe megfelel az előttem értékelők leírásának. Azt elfelejtették közölni,hogy 150 fős roma bált szerveztek a panzió aljában található étteremben. A boszorkány tanya és a Lesencetomaji La villa is ebbe az érdekeltségi körbe tartozik.
Kiváló 2018. augusztus 21.családjával járt itt
Hosszú hétvégénket töltöttük itt a családunkkal. Kellemesen csalódtunk. Finomak voltak a vacsorák kedves a kiszolgálás. Nyugalom és tisztaság volt a szobában. Tapolca központjában van a fogadó, így gyalog bejártuk az egész várost autót a parkolóban hagytuk, így 1-1 pohár bort is tudtunk inni a tóparton.
Kiváló 2018. március 13.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk itt a párommal, és biztosan elfogunk még párat.A sok negatív értékelést amit olvastunk nem is értettük. Tiszta volt, a személyzet kedves, a recepciós fiú segítőkész.A város barátságos, szerethető.
Gyenge 2017. október 24.a párjával járt itt
Ahogy lesz,úgy lesz alapon vágtunk bele ebbe a hétvégébe. Előtte olvastunk pár bejegyzést és nem sok jóra számítottunk. Végül,ugyan úgy jártunk,mint korábban azt olvastuk az egyik bejegyzésben az 5-ös szobával kapcsolatban. Egyszem kiszolgáló személyzet,a szoba és a fürdőszoba állítólga "most"lett felújítva.
Szörnyű 2017. július 24.barátokkal járt itt
Július 20-23 között 4 nap 3 éjszakát töltöttünk hatan a fogadóban, vagy inkább csak aludtunk, mert Kapolcsi fesztiválon töltöttük a napokat. Még április elején foglaltam le 3 szobát. Külön kitétel volt, hogy felár ellenében mindhárom szoba klímás legyen, a tetőtérre és a várható júliusi kánikulára való tekintettel.
Gyenge 2017. július 14.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a szálláson. Amikor megérkeztünk, nem találták a foglalásunkat, de a recepciós fiatalember néhány percen belül megoldotta a problémát, és végül kaptunk egy szobát. Korábban voltunk már hasonló árkategóriás helyen, igazság szerint nem is vártunk túl sokat a fogadótól, de még azt a kevés elvárásunkat is sikerült alulmúlnia.
Átlagos 2017. április 18.a párjával járt itt
Egyszerű szállás, kényelmes és komfortos, árértékben tökéletes, az étel ízletes, kiszolgálás szimpatikus és egyedi, tiszta rendezett, központi helyen helyezkedik el.
Szörnyű 2016. november 25.a párjával járt itt
Felháborító viszonyok uralkodnak abban a panzióban. A pincér vagy mindenes fiú vezetett fel a szobánkban, a tetőtérbe, ahol egy pici ablak, azon nem lehetett kilatni a kosztól. Mondja a gyerek, hogy elvileg ki van takaritva. Elvileg : a szobában sem asztal, sem szék, 1 szekrény, tv. -allvany, tv, két összetolt heverő hepehupás,kifeküdt, kényelmetlen, szakadt rugós matraccal.
Varjú Fogadó Tapolca - SzobákVarjú Fogadó Tapolca - EgyébVarjú Fogadó Tapolca - Egyéb
Szörnyű 2016. november 7.a párjával járt itt
Megérkeztünk, a "Fogadó" előtt fizetős parkoló. Recepció helyett bárpult. Bejelentkezéskor, ami egy étkező asztalon kitöltött lappal történt, mindent előre ki kellett fizetni. Több helyen megfordultunk már, de ilyen még nem történt. Mikor felkisértek a szobába akkor azonnal megértettük, hogy ez miért történt.