Varjú Fogadó Tapolca

Malom-tó Vendégház Tapolca
59.020 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Varjú Fogadó Tapolca vélemények

Gyenge 2016. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Sajnos én is a negatív benyomású vendégekhez tartozom. Őrült melegben tetőtéri szoba kibírhatatlan. Inkább lenne kicsit drágább, de ilyen szoba légkondi nélkül elviselhetetlen.
hatalmas fürdőszoba a szoba terhére. Egy mini hűtő alap lenne.
Egy ilyen tökéletes elhelyezkedésű helyből szuper dolgokat lehetne kihozni egy kis befektetéssel ,odafigyeléssel.
Gyenge 2016. szeptember 10.családjával járt itt
Tapolca, Varjú Fogadó! Nem hotel, nem motel, nem szálló, nem panzió, nem vendégház. Fogadó. FO-GA-DÓ. Persze ettől még lehetne akár jó is. De nem az. Nagyon nem! Nagyon-nagyon nem az! Kitűnő elhelyezkedés Tapolca belvárosában. Minden közel, minden fontosabb városi látnivaló pár perces sétával elérhető.
Átlagos 2016. szeptember 8.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszakára érkeztünk a tapolcai Varjú Fogadóba. A szállást és félpanziót előre kifizettem, igy csak az üdülőhelyi díjat és a vasárnapi érkezés miatti 1. 500. - - 1. 500. - Ft felárat kellett kifizetnünk, de azt rögtön a bejelentkezéskor. A szoba a tetőtérben van. Klima és hűtő nincs a szobában, de ebben a 3 napban nem volt meleg egyik sem hiányzott.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. július 30.családjával járt itt
Na ez egy olyan hely, ahová soha többet, még ha fizetnének se. Ha lett volna abban az időpontban máshol szabad szoba, egy órát sem maradtunk volna. A tulajdonos és népes családja állandóan a az udvaron cigarettázik, a vendég csak zavarja őket. Köszönni nem tudnak, sőt a nő az ajtóban két alkalommal is majd fellökött, hogy előttem menjen be.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. szeptember 14.a párjával járt itt
2015. szept. 7-9-ig voltunk itt. Már az érkezésnél különös volt, hogy a IFA-t előre kérték, és a törölközőt csak vacsora után kérhettem el, ami még nedves volt. A szobában az asztal, az éjjeli szekrények lepusztult állapotban, az ágy recsegett-ropogott, a tv hangja alig érthető, torz.
Szörnyű 2015. szeptember 10.a párjával járt itt
2015 szeptember 7-9 között voltunk
délútán 5kor érkeztünk meg étterem pultjánál kulcsot átvettük. .
Átlagos 2015. január 6.gyerekekkel járt itt
A luxus ugyan nem jellemző,de a szép hely kárpótolja a kirándulót. Tulajdonképpen csak azt lehet dicsérni hogy tisztaság van a szobákban. A félpanzió is átlagos ,de ehető,csak nincs benne semmi extra. mivel nincs velness része csak megszállni ajánlom mindenkinek. Arra kitünö! Átutazóban szívesen igénybe veszem megpihenni kiválóan alkalmas hely. a környezete vissza hív.
Gyenge 2014. december 2.a párjával járt itt
Kedvezményes kuponnal voltunk ott. A panzió a városban van, gyalog messze a vasútállomástól. A szoba berendezése nem praktikus. Az L-alakú nagy szobában nehezen lehetett bejutni az ágyba. A berendezés szegényes, elhanyagolt, a függöny leszakadt, nem lehetett behúzni. A fördőszoba kifogástalan.
Kiváló 2014. szeptember 25.a párjával járt itt
Mi is kuponnal érkeztünk Párommal a fogadóba, 40. házassági évfordulónkra kaptuk ajándékba, ami meglehetősen jó ajándéknak bizonyult, nagyon jól éreztük magunkat. Érkezésünkkor nagyon kedvesek voltak a recepción, még ajándék italt is kaptunk az évfordulónk révén. A szobák nagyon szépek, bár sajnos tetőtériek.
Szörnyű 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Kuponnal indultunk a fogadóba 3 nap 2 éjszaka. A szoba kényelmes, még a tisztaságra sem volt komoly panaszunk. Na de a félpanziós ellátás a közelében sem volt annak amit az ember elvárhat. A vacsora pocsék,és hideg volt, törtburgonya 1 db csirke alsó combbal. Savanyúság még kérésre sem volt.