Tarcali Csárda Tarcal
3915 Tarcal, Sport tér 31.

Tarcali Csárda Tarcal a térképen

Szállások Tarcal városában
Wellness csomagok Tarcal városában

Tarcali Csárda Tarcal vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
A hely vonzó. Belülről egyszerű és kocsmahangulata van. Nagyon kedves, beszédes felszolgáló lányokkal. Helyi borválasztékuk azonban pocsék, így az ételek mellé ezen a vidéken inkább sört ajánlanék. Vagy más borvidék borát. Több napon keresztül nem érdemes idejárni, mert nem túl változatos az étlap. De laktató, finom, egyszerű. Alkalmi vacsoravendégként betérni megéri.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 8.
A Tarcali csárdában voltam már valamikor a kétezer tízes évek elejen egy jeles borszakíróval meg egy református lelkészként dolgozó barátjával, de akkor nem ettünk semmit, met trakta után voltunk. Most ismét arra vetett a Sors, gondolkodtam, hogy üljek-e be ismét az Andrássy kúriába vagy a Degenfeldhez, végül a csárda mellett döntöttem.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. május 1.
Ehetetlen íztelen minőség alatti ételek nem azt kaptuk amit kértünk iszonyú sokat vártunk rá szőr volt a kajában és egy kutya járkált ki be az étteremben. Pedig maga az étterem nagyon szép izléses kár érte, egy jó séf és személyzet csodákat tehetne vele.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 23.
A hely rendben van,az étel viszont minősíthetetlen..a harcsa halászlé pagnasiusból van..a lé is ehetetlen.A tisza mellett,azt hiszem ezt egy étterem sem engedhetné meg magának..katasztrófa.Soha többé..másnak sem ajánlom. Ezért tényleg kár betérni..vagy a szakácsot kellene melegebb éghajlatra elküldeni..nem tudom..

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sok véleményt olvastam utólag a csárdáról, sajnálom, hogy nem előzetesen, mert akkor biztos, hogy még véletlenül sem járunk arra. A negatív kritikák nem oktalanok, melyeket több helyen olvashatóak különböző fórumokon, minden esetben a felszolgált étel minőségét kritizálják a "sorstársak" is. Az étterem külsejét tekintve szépen fel lett újítva és jól megközelíthető az út mentén, nagy parkolóval.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Hal ételeket rendeltünk, de se a halászlé, se a roston sült harcsa nem az volt, aminek az étlap szerint lennie kellett volna.
A hal azonosíthatatlan valami volt az ételekben, az egészet ott hagytuk.
A női mosdó tisztasága minősíthetetlen volt! Ez is intő jel lehetett volna számunkra a rendelés előtt.

Legnépszerűbb csomagok Tarcalon és környékén
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
3 nap/2 éjszaka 56.961,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.23.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.12.22.
Rákóczi Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.12.01. - 2021.12.01.
Irota EcoLodge
Irota
4 nap/3 éjszaka 13.478,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.12.22. - 2020.12.27.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.12.24.

Szállodák Tarcal környékén
Kikelet Club Hotel Tarcal
Alfa Hotel Tarcal
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Téli szünet (min. 2 éj)
Szilveszter kicsit másképp a kastélyban (min. 2 éj)
Őszi-Téli wellness élmény (min. 2 éj)

Tarcali Csárda TarcalX