Egy a sok közül
Országjáró - 12 városban járt már

Egy a sok közül adatlapja

Főként családommal szoktam étterembe járni. Célom a valóság bemutatása.
A vendéglátásban ami jó azt meg kell dicsérni, ami rossz azt negatív példaként be kell mutatni.
Ilyen vagyok
Borbarát  •  Gyógyvízben ázó  •  Mindenevő
Regisztráció2021.10.24
Utoljára itt2024.04.07

Átlagos 2023. július 30.gyerekekkel járt itt
Nem titkolt célom, hogy valós képet nyújtsak a nyaralni vágyó, szállást keresőknek. A jó és rossz tapasztalatokat egyaránt meg írni hogy valós képet kapjunk. Így lesz ez most is. Hat napot töltöttem családommal a Hotel Silverben. Megérkezésünkkor csak mi voltunk a recepción, a hölgy bőszen gépelt, hosszú percekig váratott.
Felhasználó fényképei:
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver Hotel Hajdúszoboszló -
Gyenge 2023. június 21., csoporttal járt itt
Csoportos kirándulás keretében látogattuk meg a vendéglátó helyet. Nem kellett volna. . . Alapvetően menza, árai éttermiek. A kétfogásos ebéd ( csontleves, rántott szelet sima rizzsel ) csekély 3800 Ft ! Ezt egy menüztető étteremben nálunk kiszállítással 1600 - 1800 Ft-ért meg lehet kapni, és még az adag is nagyobb.
2023. június 17.a párjával járt itt
Esztergomban átutazóban jártunk. Az ittjártam értékelései alapján választottam ezt a helyet, és nem csalódtam benne. Ebédre menüt ettünk fokhagymakrém levest, rántott sajtot rizzsel. Vacsorára kétszemélyes Grante tálat kértünk. Mindkettővel meg voltunk elégedve. Az adagok bőségesek, ízvilága házias. A hely rendezett, tiszta.