A Csokizó Tata

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

A Csokizó Tata vélemények

Kiváló 2023. január 24.barátokkal járt itt
Tatát a gasztronómia rajongói a zseniális, tavaly két Michelin csillagot elnyert, Pesti István nevével fémjelzett Platán étterem révén ismerik többnyire, de aki rászán pár órát, hogy körbejárja legalább a tó környékét rájön, hogy ez a 23. 000 fős városka egy kulináris ékszerdoboz.
A Csokizó Tata - EgyébA Csokizó Tata - EgyébA Csokizó Tata - EgyébA Csokizó Tata - EgyébA Csokizó Tata - EgyébA Csokizó Tata - EgyébA Csokizó Tata - EgyébA Csokizó Tata - EgyébA Csokizó Tata - EgyébA Csokizó Tata - EgyébA Csokizó Tata - Egyéb
Gyenge 2017. július 25.a párjával járt itt
A Csokizó egy kávézónak álcázott kocka paradicsom. Ezt pozitívan kell érteni! Kis szűkös helyen, sci-fi könyvek, és rengeteg társasjáték. Kiszolgálók barátságosak és nagyon vendégszeretőek. Ha betoppansz ide és fogékony vagy erre a világra egész nap ott ragadsz, az biztos.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. szeptember 12.a párjával járt itt
Nagyon kedvesek a tulajok. társasjátékra is meginvitáltak, abszolút baráti és jó hangulatban telt az idő, isteni finom csokikkal. A legmegfelelőbb forró csoki kiválasztásához előtte megkóstolhattuk a választékot. Mindegyik különleges volt, és mindegyikről elmondták, hogy mire számítsunk az adott csokival kapcsolatban, ill. honnan származik.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 156 feltöltött kép
Kiváló 2016. április 12.a párjával járt itt
Tatán, az Öreg-tó- hoz közeli kis mellékutcában található A Csokizó nevű magyar kézműves csoki bolt és kávéház. Elég jól ki van táblázva a környéken, mi is így akadtunk rá. Családias hangulatú, remek kiszolgálással. Mindent végig lehet kóstolni vásárlás előtt.