Motyó Pizzéria Tata

2890 Tata, Stranszky u. 9 - 11.

Motyó Pizzéria Tata a térképen

Motyó Pizzéria Tata értékelése:

2. helyezett a 46 tatai étterem közül
67. helyezett Közép Dunántúlon - 774 étterem közül

pizzéria

Motyó Pizzéria Tata vélemények

freszter TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Kis pizzéria, a tó körüli sétányon. Nagyon finom a pizza és rendes mennyiségű sajt, stb. van rajta. Az üdítők nagyon kedvező áron vannak más helyekhez képest, az ételek ára is jó. Van csavaros és gombócos fagyi is. A sétány mellett, a füvön vannak asztalok napernyők alatt, az üzletben kb. két asztal van. Séta közben is be lehet térni, közel van a várhoz, csendes.

Tician71 TOP étteremértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mini pizzéria, hatalmas íz! Nálam az itteni pizza a top 3-ban van, és nemcsak nálam, hanem a Kedvesemnél is, aki viszont igazi "pizzaínyenc". Belül 2 asztal, a kerthelyiségben kb. 4, nyáron nagyon finom csavart fagyival, finom fröccsökkel. Legközelebb hozzuk a gyerekeket is, mert tényleg nem minden sarkon árulnak ilyen finom vékonytésztás pizzát!

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 23.
Kicsi a hely, de nagyon barátságos. A kiszolgálás kedves, a pizza Isteni. Kicsit szűkös a hely a maga 2-3 asztalával, de megéri betérni ár/érték arányban is. Nyáron plusz pont, hogy kint is lehet ülni a csodás tatai Öreg tó partján és nézni a vitorlásokat, vagy épp a sárkányhajósokat. A mosdó kicsit puritán, de tiszta és jól felszerelt.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.01. - 2020.12.20.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 25.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.07.30.

Szállodák Tata környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Hotel Bellevue Tata
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Esztergomi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Motyó Pizzéria TataX