3,5

Portobello Hotel Esztergom

Szálka Bár Tata vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2015. július 7.barátokkal járt itt
Ezen a helyen nem tudja a személyzet, akik közül az egyik felszolgáló egyben az étterem tulajdonosa is, hogy mit jelent a vendég. Lekezelőek, arrogánsak és primitív stílusban beszélnek egymással és a vendégekkel. Halászlét fogyasztottunk, ami a hely színvonalához megfelelő minőségű volt.
Átlagos 2014. november 4.a párjával járt itt
Olyan finom halászlét nem ettem még, mint a Tata Szálka étteremben. Egyéb halételeik is nagyon finomak. Dicséret a szakácsnak. Az adagok is hatalmasak. Már több alkalommal jártam itt, és az ételekben soha nem csalódtam. Az étterem nem tetszetős, a mosdó helység elég gyalázatos. Ha ez zavaró, az ételt haza is lehet vinni.
Kiváló 2014. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Nincs olyan étel az étlapon amit ne tudnának profin,gusztusosan ,isteni finoman elkészíteni,az adagról nem is beszélve. A környezet barátságos,gyönyörű virágokkal,díszekkel feldobva és ami külön előny a kerthelyiség. Nagyon sok helyen ettünk már halászlevet,halat,de egyik hely se tudta felülmúlni a Szálkát.
2014. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Minden évben egyszer-kétszer elmegyünk a Szálka bárba halászlét enni. Szerintem a környéken itt van a legfinomabb halászlé. Én elfogult vagyok, mert nagyon szeretem, de sokan vannak velem egy véleményen. Idén is voltam már kétszer is, a fiammal és a barátnőjével. A halászlé most is finom volt, a kisadagot sem bírtam megenni, mert olyan sokat adnak.
2014. május 20.barátokkal járt itt
Éhes vagy? Netán sportolni voltál a jó öreg tatai tónál? Sehova máshova. . . ide! Méretes adagok, friss halból, ropogós sültkrumplival. Csak nyári szezonban voltam itt a sporttársaimmal,de mindig azt kaptuk, amit vártunk! Árak rendben, kiszolgálás családias. Sör és jókedv mindig van. Nem a fő soron a nagy parkolónál van,de így nyugisabb a kertben ücsörögni.
Kiváló 2014. május 6.barátokkal járt itt
Másodszor jártunk ebben az étteremben. Mindkétszer így, kb. "főszezon" idején. Az étterem a tóhoz közel van,de nem közvetlenül. Fa padokkal felszerelt részen a szabadban is van lehetőség enni, meg fedett részen is. Nagyon finom halételeket főznek( halászlé különböző "betétekkel",kisebb-nagyobb adagokban,rántott halak, roston sült halak).
Szálka Bár Tata - Étel/italSzálka Bár Tata - Étel/italSzálka Bár Tata - Étel/ital