Goldi étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Goldi értékeléseit!

Olvasd el Goldi étterem értékeléseit!

Goldi értékelései

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Nagyon finom ételek, gyönyörű környezet ,kedves személyzet a pisztrángjuk nagyon finom és este a koktéljaik is egy teljesen más hangulatot varázsolva. Csak ajánlani tudom!
Nagyon finom sütemények. -

Petre Cukrászda Tata

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Jó pár évet vártam a vélemény írással hiszen nagyon bíztam a változásban de ennyi év után leírom a véleményem hiszen cáltozás sajnos nem történt. A tulajdonos hölgy nagyon kedves a legfinomabb süteményeket, tortákat készítik ezen a helyen. A környezet a berendezés is nagyon jó.
Finom a halászlé. -

Szálka Bár Tata

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Egyszerűbb kis hely de meg van a varázsa finom a halászlé és jó sok egy adag. :) összességében nekem nagyon tetszett.
Egyedi étterem. -

La Casa Étterem Tata

2017. decemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Egyedi hangulatú étterem. Osztálytalálkozók, társaságok összejöveteleit is nagyon jól lebonyolítják kedves a személyzet, finomak az ételek.
Olasz életérzés! -

Don Salvatore Tata

2017. decemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Nagyon jó hangulatu kedves étterem barátságos személyzettel finom ételekkel. Jól éreztük magunkat.
Semmit nem lehet! -

Grill & Cocktails Tata Tata

2017. decemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. december 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egyszerűen negatív az egész. Nem foglalhatsz helyet ahol szeretnél egy kopp üres étteremben egy zajos társaság mellé ültetnek és mint az ovodában semmit nem lehet. Borzasztó!
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 2.
Pozitivuma hogy este 9- kor is szívesen láttak minket az étterem tele volt. Ropogósra sült kacsát kértem hát ez se ropogós se sült nem volt. Visszaküldtem átsütni hátha de sajnos nem. . . A pincérre kellett volna hallgatnom aki a libát javasolta. Sajnálom mert nagyon pozitív véleményem volt erről a helyről hiszen a tulajdonosát személyesen ismerem.
Meghitt hangulat! -

Várkanyar Vendéglő Tata

2016. augusztusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 24.
Gyertyafényes vacsora udvarias, kedves személyzettel. Csodálatos környezetben az ember igazán ellazulhat, mindamellett hogy uri kiszolgálásban részesül.
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
A helyet többnyire helyiek ismerik mert nem a rivaldafényben helyezkedik el. Viszont annál udvariasabb és családiasabb a légkör. Kinti terasz és benti része is van. Finom helyben készített ételek. Számomra meg van a varázsa a helynek,
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4.
Végigkísértem a fejlődésüket. 2006 körül nyitottak akkor még csak rendelni lehetett náluk azóta hangulatos kis éttermet nyitottak. Nagyon korrekt és kedves a tulajdonosuk és a dolgozók soha semmi rossz tapasztalatom nem volt velük, remélem ezen nem változtatnak. Csak így tovább!