Oázis Étterem Tatabánya

Oázis Étterem Tatabánya
Oázis Étterem TatabányaOázis Étterem Tatabánya
Oázis Étterem TatabányaOázis Étterem Tatabánya

Oázis Étterem Tatabánya bemutatkozása

Éttermünk 1976-ban családi vállalkozásként indult majd az elmúlt 27 évben 5x újult meg, továbbra is a családi bensőséges hangulatot próbáltuk tartani ami a fennmaradásunkat biztosította, vállaljuk egyéni, családi és vállalati rendezvények lebonyolítását felsőfokon. Emellett hétfőtől péntekig a'la carte és menü kínálatunk széles választékban megtalálható.

Hotel Árpád Tatabánya - Karácsony
Karácsony
12.23-27.
Hotel Árpád Tatabánya

Oázis Étterem Tatabánya vélemények

Szörnyű 2015. december 8.családjával járt itt
Az utóbbi időben többször is próbáltunk itt ebédelni, de rájöttünk, hogy az étterem már nem is működik.
Az internet szerint persze nyitva van, telefonjuk kicseng...a parkoló tele autókkal. Megérkezve csak azt tapasztalod l, hogy sötét van, a székek az asztal tetején. Legalább egy zárva táblát kirakhattak volna!
Átlagos 2014. november 21.a párjával járt itt
Nagyon sokat adott hozzá a minőséghez hogy felújították a közelmúltban a helyet; a kiszolgálás mindig kedves és udvarias.
Az Oázis egy családbarát, kellemes hangulatú hely, ahol bátran választhatunk, főleg vasárnaponként, mert ilyenkor az étlap nagy része féláron van.
Rossz tapasztalat: grill zöldség helyett párolt zöldséget kaptam (NEM UGYANAZ).
A mellékhelyiség bár tiszta, de megkopott; ezt is felújíthatták volna.
2014. október 5. járt itt
Nagyon kedves kiszolgálás, ízletes étel, hagyományos ízvilág. Sajnos ahhoz képest, hogy kevesen voltunk az étteremben, sokat kellett várnunk az ételre. Ugyanakkor nagyon finom és bőséges vacsorában volt részünk. Az étlapon főként hagyományos ételek szerepelnek. Kicsit fájlalom, hogy halétel csak egy van, de megértem, hogy nem ez az étterem fő profilja. Egy kellemes, családi ebédhez, vacsorához kitűnő választás.
Kiváló 2014. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretünk a családdal ebbe az étterembe járni. Mindig kedves, mosolygós felszolgálókkal találkozunk. Az elkészült ételek igen finomak, még gluténmentes ételt is kapunk. Vasárnap mindig "torkos", akkor igen sokan vannak, de a gyors kiszolgálásnak köszönhetően gyorsan megkapjuk a finomságokat. Mi is elég rendszeresen járunk az Oázis étterembe.
Kiváló 2014. szeptember 6.a párjával járt itt
Egy évvel ez előtt véletlenül tértünk be az étterembe. Az ételek,kiszolgálás mind nagyon tetszett. Nem véletlen ha Tatabányára jövünk mindig megkeressük Önöket. Amikor jelentkezem asztalt foglalni, már megismerik a hangom és kedvesen közli a hölgy, hogy jó a szokásos hely. Bármikor megyünk mindig van egy kis kedves mosoly és üdvözlés a személyzettől.
2014. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Nehezen megközelíthető vendéglő, mivel egy kevés parkolóhellyel rendelkező lakótelep közepén helyezkedik el. A torkos vasárnapokon sokan vannak, mert az étlapi árak 50 %-osak. Az italok viszont nem. Előre foglalás szükséges, ilyenkor teltház van. Nem tudom miért, de teltház esetén is szól a rádióból a zene, úgy, hogy néha nem hallom mit kérdez a pincér.
Kiváló 2014. június 24.a párjával járt itt
Mi rendszeresen járunk ide a párommal. Sok szép emlék kötődik ehhez az étteremhez. Az ételek finomak, tisztességes adaggal bírnak. A kiszolgálás is kifogástalan, s meghitt, nyugodt környezet vár mindenkit. Ráadásul minden Vasárnap "torkos Vasárnap", amikor is 50% kedvezménnyel falatozhatjuk akár a kedvenc, akár az először kóstolt finomságot.
Kiváló 2014. június 22.gyerekekkel járt itt
Nemrég találtunk rá erre az étteremre Tatabányán. Nekünk nagyon tetszett. Gyönyörű hely, udvarias kiszolgálás, finom ételek, elfogadható árral. Kislányunkkal is nagyon kedvesek voltak, minden kívánságát teljesítették. Külön gyermekmenü található az étlapon. Nagyon ízlésesen főznek, köszönet a szakácsnak. Szuper hely!
Kiváló 2014. június 6.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek ajánlani tudom, ha Tatabányán jár. Igazi, családias étterem. Kitűnő az ételek minősége, változatos étel ajánlat. Udvarias kiszolgálás. Figyelmesek a vendéggel. Az előre lefoglalt időpontban izlésesen megterített asztal várt. Az egyéves kisfiúnak odakészített babaszék az asztalfőn. Az választott ételt frissen, egy időben szolgálták fel.
Kiváló 2014. április 10.családjával járt itt
Imádunk ide járni, az ételek isteni finomak, a tulajdonos és a személyzet mosolygósak, figyelmesek, nem volt eddig lehetetlent kérni, kisgyerekek is élvezik az itt töltött időt, nekik külön menü, gyermek etetőszékek várják őket. Minden vasárnap fél áron ehetünk az étlapról választott ételekből, hét közben a helyben fogyasztható és elvihető menü is nagyon finom, az esküvőnkön sem csalódtunk semmiben.
Oázis Étterem Tatabánya - Étel/italOázis Étterem Tatabánya - Étel/italOázis Étterem Tatabánya - Étel/ital
Oázis Étterem Tatabánya a térképen
2800 TatabányaGál ltp.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • billiárd, darts • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P