Vegas Burger Tatabánya

12.23-27.
Hotel Árpád Tatabánya

Vegas Burger Tatabánya vélemények

2021. december 21.a párjával járt itt
Kívűlről nagyobbnak gondoltam, de csak egy utólag beépített teraszos régi kocsma jut eszembe. A sok rendszám, bőr székek utalnak talán amerikára, de az 50-es évekre. Sok filmben láttam már ilyen "boxokat" az ablak mellett, de nem látok összhangot az étteremben, csak összecsapott innen-onnan összeszedett relikviák.
Kiváló 2019. március 19.a párjával járt itt
A kiszolgáláson van még mit csiszolni, de összességében nem szegte kedvem, hogy a felszolgáló hölgy, picit a kabátomra borította a sörömet:-)) Az ételeink nagyon finomak, és elegendőek voltak. Szerintem a nagy adagot tényleg csak azok kérjék akik sokat tudnak enni. . . Nekem a 90+ testsúlyommal bőven elég volt a normál adag.
Kiváló 2018. október 10.a párjával járt itt
Szeretjük nagyon. Igazi amerikai a hangulat az étteremben. A burgerek a legjobbak a helyen, Tatabánya legjobb burgerezője! a kecskesajtos hamburger a kedvencem
Kiváló 2018. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk ezen a helyen és biztos vagyok abban, hogy fogunk még menni. Kicsit amerikás hangulatú ,
a normál méretű hamburgerjeik akkorák, hogy alig bírtuk őket megenni. Nagyon finomak,laktatóak és hozzájuk sült krumpli, káposztasaláta és hagymás lekvár is járt. Így elfogyasztva valami mennyei. A kiszolgálás gyors és udvarias. Házhoz szállítást is vállalnak.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 31.barátokkal járt itt
Barátaink ajánlására tértünk be az étterembe, mert mindig azt mondogattuk, hogy szeretnénk végre egy igazán finom, laktató hamburgert enni - nem pedig gagyi műkaját. SIKERÜLT, rátaláltunk! Normál hamburgert rendeltem és akkora adagot kaptam, hogy alig bírtam megenni. . . isteni finom benne a marhahús, nagyon gusztusos maga a szendvics.