Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya

12.23-27.
Hotel Árpád Tatabánya

Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya vélemények

2017. november 3.családjával járt itt
Érdemes foglalni, mert a hely általában tele van, ottjártunkkor is volt egy 5 fős társaság, aki nem foglalt előre asztalt és nem tudtak ebédelni. Nem először jártunk itt, mert házias ízek jellemzik az ételeket, nagy a választék és nem drága. A pincérek kedvesek, többfajta fizetési módot is elfogadnak.
Kiváló 2017. november 1.gyerekekkel járt itt
Évek óta járunk vissza és még sose csalódtunk benne. A speciális étkezésre is mindig van megoldásuk, nagyon figyelmesek. Többször voltunk családi összejövetelen is náluk ( 30-35 fő) és mindenki jól érezte magát.
Gyenge 2017. július 10.családjával járt itt
Nem vagyunk ismerősek a városban, ezt a helyet találtuk. 5 fős társasággal jártunk az étteremben egy vasárnap este. 6-7 óra körül érkeztünk, a hely üres volt, 2 asztalt leszámítva, az egyiknél 2 férfi beszélgetett, az egyikükön fürdőköpeny volt. Már ez is elég furcsa volt. Leültünk, rendeltünk italt és vacsorát is.
Vendéglő a Három Tölgyfához válasza
Nagyon sajnálom hogy Önöket ennyire felháborította hogy Vasárnap este( mivel 8 óráig vagyunk nyitva) hogy kevés vendég van. A csapolt sör valóban már nem volt a legfrissebb de elnézést kértünk és természetesen nem számoltuk fel. Ahhoz meg nem tudom hogy vendégnek lehet-e beleszólása hogy a főnök vasárnap délután egy nehéz déli munka után úszik 1-2-3 km-rt.
2017. július 18., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Kiváló 2017. július 2.barátokkal járt itt
Csak ajanlani tudom mindenkinek! Itt ujra, orommel fogadott vendegnek ereztem magam! Az etelek minosege, mennyisege elsorangu! Friss alapanyagokbol, igazi hazias, anyam foztje izeket erezhettem es elhettem at ujra! A mennyisegek is korrektek, mar- mar oriasiak! Friss, igenyes, minden izeben, minden reszleteben! ! Latszik, hogy a tuladonos is jelen van, sot o is kesziti azokat!
Kiváló 2017. március 18.gyerekekkel járt itt
Először voltunk itt, hárman, két felnőtt és egy gyermek. A hely kulturált és tiszta, a kiszolgálás figyelmes, udvarias és gyors. Az étlap kínálata bőséges és akadnak különleges ajánlatok is.
Az ételek rendkívül ízletesek voltak, az adag is rendben.
A borválasztékot nem találtam az étlapon, legközelebb rákérdezek, most ebédhez nem akartunk bort fogyasztani.
Ajánlom a helyet, mi is visszatérünk majd többször.
Vendéglő a Három Tölgyfához válasza
Köszönjük elismerő sorait!De minden étlapunkban van borlap- a választék és az árak feltüntetésével, továbbá ott vannak a pálinkaházak kínálata is!Legközelebb is legyenek vendégeink!
2017. március 21., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Kiváló 2017. február 21.egyedül járt itt
Ma is itt ebédeltem, és megint menüt. Szeretem ezt az éttermet, semmi különbség nincs a menü ételeik és az alakárt ételek elkészítése között. Ugyan olyan ízletesen készítik és kulturáltan tálalják, a kiszolgálás szint úgy udvarias, és a mennyiségre sem lehet panasz. Itt a vendéglátást magas szintre helyezték.
Vendéglő a Három Tölgyfához válasza
Na ezekért az értékelésekért érdemes ezt csinálni!köszönjük!Nincs is mit hozzászólni!
2017. február 28., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Kiváló 2017. január 8.a párjával járt itt
Tegnap voltunk először itt, habár tatabányai vagyok sok éve. Nem is tudom, eddig miért maradt ki. . . Belépve rögtön köszöntek előre (! ), majd leültünk az asztalhoz, ahol a vázában friss rózsa volt (nem mű, meg egyéb haszontalanságok). A pincérek felvették a rendelést,kissé bizonytalan mozgásuk volt,de hát fiatalok még, majd megszokják a "törődést".
Kiváló 2017. január 7.gyerekekkel járt itt
Kicsi barátságos hely, az ételek ISTENI FINOMAK VOLTAK! A cigánypecsennye szaftos, az erdei gombás húshoz erdei gomba volt! A tulajnak üzenem hogy nagyon vigyázzon a szakácsra :) mert aranyat ér!!!!
Kiváló 2016. október 23.családjával járt itt
Egy családi rendezvényen voltunk.Úgy 30 fő mindenki nagyon jól érezte magát.Több fajta ételt rendeltünk.Mind nagyon finom és friss volt.Ezt a színvonalat vártam egy családi étteremtől.A felszolgálás udvarias,gyors.Lesik a vendég gondolatát.Máskor is meglátogatom. Köszönettel egy vendég.
Vendéglő a Három Tölgyfához válasza
Köszönjük megtisztelő értékelését és reméljük hogy legközelebb is nálunk tartja családi ünnepét!
2016. november 1., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Kiváló 2016. augusztus 1.családjával járt itt
Hosszú évek óta vissza-visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek, családdal, barátokkal, akár üzleti ebédre vacsorára, de néha csak 1-2 italra! Szeretjük ezt a családi éttermet, mert az ételeik nagyon finomak, nem riadnak vissza a "kényesebb" fogásoktól (pacal, velő stb. . . ) sem.
Vendéglő a Három Tölgyfához válasza
Köszönjük hogy elégedett munkánkkal!Szeretettel várjuk máskor is! :)
2016. augusztus 9., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya a térképen
2800 TatabányaFeszty Árpád u. 138.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
zárva