Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya

Portobello Hotel Esztergom

Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. december 8.családjával járt itt
Idesősebbik fiamnak volt a születésnapja , ennek keretében mentünk a Három tölgyfa étterembe, kedvesen fogadtak. Mindjárt készségesen szolgáltak ki fiataloktól az idősebb pincérig. Ételek nagyon finomak voltak, frissen kaptunk.Többször jártunk itt , és szeretjük ezt az éttermet. Melegen ajánlom, ha betévedtek :)
Vendéglő a Három Tölgyfához válasza
Köszönjük!Jöjjenek máskor is! :)
2015. december 15., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
2015. december 6.családjával járt itt
Nem a legszebb/leghangulatosabb hely-kicsit retro-, de az ételek finomak és a kiszolgálás is jó!
Eddig mindennel elégedett voltam, amit itt ettem.
Vendéglő a Három Tölgyfához válasza
Köszönjük!jöjjenek máskor is! :)
2015. december 15., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Kiváló 2015. augusztus 9.a párjával járt itt
Párommal voltunk egy kicsit nosztalgiázni. A kiszolgálás remek volt Nórikánál kedvesebb felszolgálót nem ismerek,az étel mennyei volt,visszaidéztünk pár dolgot, fiatal koromban sokat jártam ide,ez a vendéglő valóban nagyon jó csak jót lehet róla mondani.
Megbeszéltük a párommal hogy többször is elfogunk menni ha csak egy italra vagy vacsorára is!
Vendéglő a Három Tölgyfához válasza
Nagyon köszönjük hogy megírta véleményét mely igazán jól esett, mivel tükrözi hogy lelkiismeretesen végezzük a munkánkat.Reméljük hogy a legközelebbi alkalommal is ilyen megelégedettek lesznek.Szeretettel várjuk Önöket még így ismeretlenül is! :)
2015. augusztus 20., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Gyenge 2014. szeptember 16.barátokkal járt itt
Barátnőm születésnapját ünnepeltük itt. Az asztal elhelyezése nem volt szerencsés: a bárpult és a hűtő előtt, ahol a pincérek ki-be mászkáltak rajtunk keresztül. Az étel, konkrétan a sült krumpli inkább ropi volt, a hús tocsogott az olajban. Tanuló pincérek vették fel a rendelést, amihez hozzácsapták az előző asztaltársaság rendelését is.
Vendéglő a Három Tölgyfához válasza
Nagyon sajnálom, hogy tavaly történt ügyet most szeretne elintézni. Azt hogy tanulók vették fel az ételrendelést meg felettébb kétlem. Szíveskedjék a fényképet feltenni a facebookra hogy megtudjam hogy melyik tanulókról volt Önnek ilyen véleménye, de már jelenleg csak 6 tanuló kislány dolgozik
az étterembe.
2014. szeptember 23., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Kiváló 2014. szeptember 8., csoporttal járt itt
Véleményem szerint a hely könnyen megközelíthető bármilyen járművel, az ételek mennyeiek, a kiszolgálók és a kiszolgálás is kiváló és az árak sem annyira borsosak. Bárkinek bármikor tudom ajánlani akár egy romantikus estére akár rendezvények tartására is megfelelő. A hely megfelel mindenki személyes igényének és mindig oda figyelnek a vendégekre.
Kiváló 2014. augusztus 25., kollégákkal járt itt
Imádjuk ezt a helyet ,már több éve idejárunk minden brigád bulit itt tartunk ,ami azt jelenti hogy 10-20 fő. a kiszolgálás szuper a személyzet nagyon nagyon figyelmes ,az étel bőséges és nagyon finom ,nem egyszerű de ennyi személynek is a kívánságát maradéktalanul teljesitik,magán személyként is fordultam már segitségért egy számomra nagyobb esemény lebonyolításához és maximális volt a segitség részükről,minden ismerősőmnek ajánlani tudom aki egy családias hangulatú étteremben szeretne menni. mi úgy sreretjük az egészet ahogy van minden dolgozójával eggyütt! ! !
Vendéglő a Három Tölgyfához válasza
Köszönjük a hozzászólást és reméljük, hogy legközelebb is teljes megelégedéssel
fog tőlünk távozni--Mi legalábbis azért dolgozunk hogy elégedett legyen munkánkkal:!
2014. szeptember 2., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Kiváló 2014. június 24.gyerekekkel járt itt
Kiváló! Minden családi ünnepet itt tartunk évek óta. Az étel kifogástalan, bőséges,a kiszolgálás kedves, figyelmes. Népes családdal,több kisgyerekkel is kedvesen fogadtak. Segítőkészek és türelmesek. Ezt ritkán tapasztalja manapság az ember más helyeken. Bármikor szívesen visszatérek hozzájuk,vendégeimet is elviszem. Ajánlom minden kedves ismerősömnek.
Kiváló 2014. február 21.családjával járt itt
Mindenkinek ajánlom, hiszen a végtelenül udvarias kiszolgálás mellett az ételek minősége és íze nagyon jó. Az árak is maximálisan elfogadhatóak.
A kiszolgálás gyors volt és lesték a kívánságainkat. A család minden tagja nagyon jól lakott és minden finom volt. Csak pozitív véleményt tudok az étteremről mondani, ezért köszönet nekik érte és remélem sok vendéget fogadnak még. Valószínű, hogy lányunk ballagási vacsoráját ott fogjuk megejteni.
Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya a térképen
2800 TatabányaFeszty Árpád u. 138.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
zárva