Kecskeköröm Csárda Tihany

2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Kecskeköröm Csárda Tihany vélemények

Kiváló 2013. november 8.családjával járt itt
Családommal együtt jártunk Tihanyba és beültünk egy ebédre. Már a bejárat is igen kellemes volt. A finom illat és a rengeteg virág csalogatott be. A pincérek azonnal ajánlottak a gyerekeknek és nekünk felnőtteknek is saját specialitást. Ami igazán finom volt. De én leginkább arra finom kellemesen hűs bodza szörpre emlékszem amit addig iszogattunk amit az ételt vártuk.
Kiváló 2013. november 7.barátokkal járt itt
Nyár végén barátaimmal voltunk a Kecskeköröm Csárdába. Mivel baráti társasággal voltunk, és a forró melegben, jéghideg Hoegaarden belga sörrel csillapítottuk szomjunkat. Ami egy csárdában kihagyhatatlan finom pálinkával folytattuk az estét. Meg is alapoztuk a hangulatot. Étvágyunk is megnőtt.
Kiváló 2013. augusztus 16.a párjával járt itt
Nekünk tetszett a kiszolgálás és a kaja is fincsi volt. Egy hét alatt 3x voltunk mindig màs ételt próbáltunk ki és mind ízlett nekünk. A kiszolgálás szerintünk rugalmas volt sosem haltunk éhen mire megkaptuk az ételt! A limonádé istenkirály volt :) Bármikor szívesen visszatérnénk oda! Ha lesz alkalmunk jövőre is ellátogatunk enni oda!