Kecskeköröm Csárda Tihany

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Kecskeköröm Csárda Tihany vélemények

Kiváló 2022. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
A nyaralásunk utolsó napján mindíg Tihany fele vesszük az irányt. Szinte mindíg meg kell hogy álljunk itt. Mint most is ha már itt jártunk akkor itt is ebédeltünk. Most a Kecskeköröm Csárdára esett a választásunk. Tbb bejegyzésben is azt olvastuk,hogy bőséges és finom ételeket szolgálnak fel itt. És nem is csalódtunk benne.
Kecskeköröm Csárda Tihany - EgyébKecskeköröm Csárda Tihany - EgyébKecskeköröm Csárda Tihany - EgyébKecskeköröm Csárda Tihany - EgyébKecskeköröm Csárda Tihany - EgyébKecskeköröm Csárda Tihany - EgyébKecskeköröm Csárda Tihany - EgyébKecskeköröm Csárda Tihany - EgyébKecskeköröm Csárda Tihany - Egyéb
Kiváló 2019. június 19.a párjával járt itt
Az egyik igazi csárdahangulatot árasztó jól eltalált étterem Tihanyban. Könnyű megtalálni a főutcáról nyílik. Hangulatos hely, ételei szépen és vastagon tálalt, ízletes csárdaételek. Itt nincs papírvékony cigánypecsenye, majd ujjnyi vastag cigánypecse viszont igen. Nekem izlett,nagyon finom volt. A kiszolgálás gyors és kellően udvarias.
Kiváló 2014. június 11.gyerekekkel járt itt
Hosszú hétvégét töltöttünk Tihanyba. Útközben megéheztünk és és a Csárda szinte hívogatott bennünket. Mivel babakocsival voltunk és észrevették a pincérek azonnal a segítségünkre siettek. A hely gyönyörű. A választott ételek bőségesek és finomak. A bodza szörppel nem tudtunk betelni! ! Mindenkinek ajánlani tudom! !
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
Szeptember elején kirándultunk Tihanyban, és séta közben láttuk meg ezt a gyönyörű, virágokkal teli Csárdát, ami külsőre annyira megtetszett hogy nem is volt kérdés, hogy kipróbáljuk. A párommal ebédeltünk, én medvehagymakrém levest választottam, amit nem bántam meg, mert isteni volt, főételnek pedig a csárdatálat választottuk.
Kecskeköröm Csárda Tihany - Étel/italKecskeköröm Csárda Tihany - Étel/ital
Kiváló 2013. november 8.családjával járt itt
Családommal együtt jártunk Tihanyba és beültünk egy ebédre. Már a bejárat is igen kellemes volt. A finom illat és a rengeteg virág csalogatott be. A pincérek azonnal ajánlottak a gyerekeknek és nekünk felnőtteknek is saját specialitást. Ami igazán finom volt. De én leginkább arra finom kellemesen hűs bodza szörpre emlékszem amit addig iszogattunk amit az ételt vártuk.
Kiváló 2013. november 7.barátokkal járt itt
Nyár végén barátaimmal voltunk a Kecskeköröm Csárdába. Mivel baráti társasággal voltunk, és a forró melegben, jéghideg Hoegaarden belga sörrel csillapítottuk szomjunkat. Ami egy csárdában kihagyhatatlan finom pálinkával folytattuk az estét. Meg is alapoztuk a hangulatot. Étvágyunk is megnőtt.
Kiváló 2013. augusztus 16.a párjával járt itt
Nekünk tetszett a kiszolgálás és a kaja is fincsi volt. Egy hét alatt 3x voltunk mindig màs ételt próbáltunk ki és mind ízlett nekünk. A kiszolgálás szerintünk rugalmas volt sosem haltunk éhen mire megkaptuk az ételt! A limonádé istenkirály volt :) Bármikor szívesen visszatérnénk oda! Ha lesz alkalmunk jövőre is ellátogatunk enni oda!
2021. szeptember 15.a párjával járt itt
Az elmúlt hétvégén voltunk a Kecskeköröm csárdában, ahol mind a kiszolgálás gyorsaságával, mind az étel mennyiségével meg voltunk elégedve. (Pontypaprikást ettünk kapros galuskával) .
Ár-érték arányban megfelelő, mi jóllakottan keltünk fel az asztaltól, a személyzettel hozzáállásával (olvasva az előző véleményeket) sem volt semmi problémánk.
2019. augusztus 14.barátokkal járt itt
A kiszolgálás jó, az ételek hatalmas adagok és finomak. Fröcssöztünk, 1 üveg bor 5. 000,-Ft. A kaja és a bor értéke 25. 000Ft volt, azonban amire nem számítottunk, hogy 3*9 dl szóda ára plusz 2800Ft volt. Kicsit lefagyott az arcunkról a mosoly amikor ezt megláttuk, mivel azt hittük, hogy egy 25. 000Ft-os fogyasztásba bele 2,7 liter szóda ára.
2018. július 7.a párjával járt itt
Magyaros finom ételek . kedves kiszolgálás , harmadszor betérve nem csalódtunk Uborkasalátájukat kóstolva azonnal tudtuk jó a konyha . Levest , cigánypecsenyét rendeltünk két szép szelet fokhagymás pácolt húst kaptunk pirított szalonnával , hasáb burgonyával. Hangulatos tele gyönyörű virágokkal . Árban ,ízben minden rendben volt ! Köszönet