8237 Tihany, Kossuth Lajos u. 19

Szállások Tihany városában
Wellness csomagok Tihany városában

Kecskeköröm Csárda Tihany vélemények

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Átlagos étterem, az egyetlen erénye, hogy jó helyen van. De ezzel ki is merül a pozitív felsorolás. A kiszolgálás is hagy kívánnivalót maga után. Kissé olyan érzése van itt a vendégnek, hogy a célt már elérték azzal, hogy betért a vendég és fizetni fog, méghozzá nem is keveset, de azért már nem tesznek, hogy a vendég később vissza is akarjon térni.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
A kiszolgálás jó, az ételek hatalmas adagok és finomak. Fröcssöztünk, 1 üveg bor 5. 000,-Ft. A kaja és a bor értéke 25. 000Ft volt, azonban amire nem számítottunk, hogy 3*9 dl szóda ára plusz 2800Ft volt. Kicsit lefagyott az arcunkról a mosoly amikor ezt megláttuk, mivel azt hittük, hogy egy 25. 000Ft-os fogyasztásba bele 2,7 liter szóda ára.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 19.
Az egyik igazi csárdahangulatot árasztó jól eltalált étterem Tihanyban. Könnyű megtalálni a főutcáról nyílik. Hangulatos hely, ételei szépen és vastagon tálalt, ízletes csárdaételek. Itt nincs papírvékony cigánypecsenye, majd ujjnyi vastag cigánypecse viszont igen. Nekem izlett,nagyon finom volt. A kiszolgálás gyors és kellően udvarias.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 7.
Magyaros finom ételek . kedves kiszolgálás , harmadszor betérve nem csalódtunk Uborkasalátájukat kóstolva azonnal tudtuk jó a konyha . Levest , cigánypecsenyét rendeltünk két szép szelet fokhagymás pácolt húst kaptunk pirított szalonnával , hasáb burgonyával. Hangulatos tele gyönyörű virágokkal . Árban ,ízben minden rendben volt ! Köszönet
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Régóta szemezünk ezzel a csárdával, na meg sokat olvastam róla az Itt jártam oldalain is. És most a nyár közepén sikerült. Kaptunk is egy szép árnyékos asztalt. Kissé lassan mentek a dolgok, de hát sok a turista. Az ételek, italok kifogástalanok, frissek, finomak voltak (a szalonnapörcöt ugyan egy kicsit túladagolták, de nem kell mindet megenni).

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ha szabadságon vagyok nem az árak szabják meg hová térek be,és mit fogyasztok. Azt gondoltam,hogy már túl vagyunk az átveréseken,a lehúzásokon. Sajnos nem! Minősíthetetlen ez a magatartás,és az ország hírnevét is rontják! Egy szürke marha gulyásban három darab húsnak kell lennie öt szem burgonya és egy rakás fővetlen zöldség társaságában? Ez rablás!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szörnyű! Nagyon megbántam, hogy bementünk! Az ételek minősége és hőmérséklete förtelmes, az alulról szénné égetett csirkemellett simán felszolgálják, némi bunkó körítéssel az embernek! A nyári hőségben az italok hőmérséklete nagyjából 25 fok, ami ilyen áron nyílt lopásnak minősül . . .

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ez az egyik legrégebbi étterem Tihanyban, de az egyik legrosszabb is. A pincérek hanyagok, kiborítják az ételt , elnézést sem kér. Gulyást rendeltünk, ami szerintünk nem sárgarépa leves. Bográcsban tálalták, ami a pincér kezében már kiborult, fél kiló sárgarépa , gyökér volt benne, s talán három darab hús. A végén megkérdezte udvariasan : Tán nem ízlett?

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 11. - 4 látogató hasznosnak vélte
Hosszú hétvégét töltöttünk Tihanyba. Útközben megéheztünk és és a Csárda szinte hívogatott bennünket. Mivel babakocsival voltunk és észrevették a pincérek azonnal a segítségünkre siettek. A hely gyönyörű. A választott ételek bőségesek és finomak. A bodza szörppel nem tudtunk betelni! ! Mindenkinek ajánlani tudom! ! Remek hely. Köszönjük.

Vitti TOP szállásértékelő
Vitti TOP étteremértékelő
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Átlagos étterem, az egyetlen erénye, hogy jó helyen van. De ezzel ki is merül a pozitív felsorolás. Középszerű ételek, a kiszolgálás is hagy kívánnivalót maga után. Kissé olyan érzése van itt a vendégnek, hogy a célt már elérték azzal, hogy betért a vendég és fizetni fog, méghozzá nem is keveset, de azért már nem tesznek, hogy a vendég később vissza is akarjon térni.

Legnépszerűbb csomagok Tihanyban és környékén
Club Tihany Hotel
Tihany
2 nap/1 éjszaka 20.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2020.10.21. - 2021.10.31.
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótorral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.06. - 2021.02.28.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 13.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2020.02.18. - 2021.12.22.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 12.000 - 20.925,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.12.22.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, karácsonyfa díszítéssel, karácsonyi gálavacsorával és játszóházzal, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
4 nap/3 éjszaka 35.850,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, szilveszteri vacsorával és bulival, korlátlan italcsomaggal, borvacsorával, élő zenével, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.11.22. - 2020.12.31.
Hotel Bakony
Bakonybél
4 nap/3 éjszaka 13.890,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, családi kalandtúra játékkal
2020.12.22. - 2020.12.27.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2020.12.05. - 2021.12.05.
Dorina Wellness Apartman
2020.12.05. - 2021.12.05.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
1-2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.12. - 2021.02.14.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.

Szállodák Tihany környékén
Holiday Hotel Csopak Tihany
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Kecskeköröm Csárda TihanyX