Kecskeköröm Csárda Tihany

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Kecskeköröm Csárda Tihany vélemények

Átlagos 2013. december 28.gyerekekkel járt itt
Családommal együtt jártunk Tihanyba és ültünkbe egy ebédre. Hangulatos hely, attól függetlenül, hogy a főútról nyílik. A felszolgálónk vicces volt, igaz kellet is, hiszen közel 45 percet vártunk a főételre (grill ételek). a levesek finomak voltak (húsleves+hagyma leves)a főételekkel sem volt gond. Az adagok nagyok és nincsenek túldíszítve. Nekünk tetszett.
Szörnyű 2013. június 25.gyerekekkel járt itt
Tavaly nagyon meg voltunk elégedve így idén is visszatértünk, bár ne tettük volna! Az idén sem az ételek minősége sem a kiszolgálás köszönő viszonyban nem volt a tavalyival. Levendulás fogast kértem vajas burgonyával, gyenge, menza szint alatti ételt kaptam ami pangasius volt fogas helyett 2400. - forintért.
Szörnyű 2013. június 24.a párjával járt itt
Az étterem jól néz ki, nagyon autentikus, de az ételek és a kiszolgálás annál rosszabb. Átlagos, közepes forgalom mellett, 15 perc elteltével jöttek oda először hozzánk, majd kb. 50 perc múlva jött ki az étel. A halászlé ehetetlennek bizonyult, ugyanis a lé tele volt apró szálkákkal, halcsontokkal.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
Szörnyű 2013. augusztus 16.a párjával járt itt
Rémálom! Az ételekre minimum egy órát kell várni. Közben magnóból szól a mulatós zene. Ha ezt túléled, akkor jön az étel. Halászlét rendeltem (1400-)
Gyakorlatilag ehetetlen volt, színre tégla narancssárga lötty, benne pár haldarabbal és töménytelen halcsonttal. A hozzá adott kenyér kemény volt.
Szörnyű 2013. augusztus 5. járt itt
A pincérek túlvicceskedőek voltak, az ételre kb háromnegyed órát vártunk, hideg volt és nagyon zsíros. Ezt jeleztük a pincérnek, aki csodálkozott, hiszen szerinte sem a hús, sem a tócsi, sem pedig a gombaragu nem lehetett zsíros. . . A másik főétel a marhahús rágós és inas volt, nem olyanra sütötték, amilyenre kértük. A héjában sült krumplin föld íze érződött.
Szörnyű 2017. július 28.a párjával járt itt
Ha szabadságon vagyok nem az árak szabják meg hová térek be,és mit fogyasztok. Azt gondoltam,hogy már túl vagyunk az átveréseken,a lehúzásokon. Sajnos nem! Minősíthetetlen ez a magatartás,és az ország hírnevét is rontják! Egy szürke marha gulyásban három darab húsnak kell lennie öt szem burgonya és egy rakás fővetlen zöldség társaságában?
Gyenge 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Ez az egyik legrégebbi étterem Tihanyban, de az egyik legrosszabb is. A pincérek hanyagok, kiborítják az ételt , elnézést sem kér. Gulyást rendeltünk, ami szerintünk nem sárgarépa leves. Bográcsban tálalták, ami a pincér kezében már kiborult, fél kiló sárgarépa , gyökér volt benne, s talán három darab hús.
Kiváló 2014. június 11.gyerekekkel járt itt
Hosszú hétvégét töltöttünk Tihanyba. Útközben megéheztünk és és a Csárda szinte hívogatott bennünket. Mivel babakocsival voltunk és észrevették a pincérek azonnal a segítségünkre siettek. A hely gyönyörű. A választott ételek bőségesek és finomak. A bodza szörppel nem tudtunk betelni! ! Mindenkinek ajánlani tudom! !
Kiváló 2019. június 19.a párjával járt itt
Az egyik igazi csárdahangulatot árasztó jól eltalált étterem Tihanyban. Könnyű megtalálni a főutcáról nyílik. Hangulatos hely, ételei szépen és vastagon tálalt, ízletes csárdaételek. Itt nincs papírvékony cigánypecsenye, majd ujjnyi vastag cigánypecse viszont igen. Nekem izlett,nagyon finom volt. A kiszolgálás gyors és kellően udvarias.
Szörnyű 2017. június 26.a párjával járt itt
Szörnyű! Nagyon megbántam, hogy bementünk! Az ételek minősége és hőmérséklete förtelmes, az alulról szénné égetett csirkemellett simán felszolgálják, némi bunkó körítéssel az embernek! A nyári hőségben az italok hőmérséklete nagyjából 25 fok, ami ilyen áron nyílt lopásnak minősül . . .