Régi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany

4,5
a 45 tihanyi étterem közül
étterem
Régi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany
Régi Idők Udvara Skanzen és Étterem TihanyRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany

Echo Residence Tihany - Napi árak reggelis ellátással
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Régi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany vélemények

Kiváló 2014. augusztus 13.a párjával járt itt
Jártunk már itt,nagyon tetszett a hangulatos ,régi emlékeket idéző berendezés. Elégedettek voltunk az ételek minőségével,felszolgálással. A jó zene fokozta hangulatunkat. A rosé bor. . . . . . önmagáért "beszélt". Érdemes felkeresni, aki jó,kellemes estét akar eltölteni! ! ! Árkategóriában is megfelelő.
Kiváló 2014. július 31.a párjával járt itt
Ősszel gyakran kirándulunk a Balatonnál, jövünk-megyünk, erre-arra. Nagyon szeretek ősszel a parton sétálni, ilyenkor már nincs tömeg, békés nyugodt a természet. Egyik alkalommal Tihanyban jártunk, éppen megéheztünk. Nem kerestünk éttermet, az utunkba akadt. Rögtön megtetszett, egészen különleges hangulata van a helynek.
Kiváló 2014. július 27.gyerekekkel járt itt
Az ittjartam. hu oldalon néztük ki az éttermet a kitűnő megítélése miatt. Az étterem teljes mértékben tükrözi a régi korok hangulatát. A limonádé és a szörpök indításként tökéletesek voltak és szinte pillanatok alatt hozták az előételt. Az ételek minőségben és mennyiségben is elismerésre méltóak voltak, sajnos olyan jól laktunk, hogy desszertet már nem rendeltünk . Legközelebb a házi sört is megkóstoljuk!
Kiváló 2014. június 12.barátokkal járt itt
Igazi hangulatos, barátságos hely, kiváló konyháva, saját helyben készített kemencés finomságokkal. Ha tehetem minden évben felkeresem és csak ajánlani tudom mindenki számára
Aki egy egyszerű de mégis különleges étteremet keres a Balaton északi partján látogassa meg ezt a helyet és biztos vagyok benne hogy nem fog csalódni.
Finom ízek, kedves kiszolgálás jellemzi.
Régi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Külső képRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Étel/italRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Étel/ital
Kiváló 2014. június 2.a párjával járt itt
Szép tavaszi hétvégét töltöttünk a párommal Tihanyban. A legszebb estét náluk töltöttük. A házi sörrel csábítottak be bennünket, és hát nem akartunk de mégis ettünk egy jót. De tényleg jót, mert hasonló fantasztikus ízekkel ritkán találkozom, pedig jó pár étteremben jártam már. A kert is csodálatos, gyönyörű faragások, kerámiák.
Régi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Külső kép
Kiváló 2014. május 25.a párjával járt itt
Barátságos személyzet udvarias kiszolgálás jellemezte az éttermet. Valóban a régi időkbe kalauzol el bennünket , ha betérünk egy kis pihenésre . Elsőként az étlap hát az fantasztikus jó kifejezéseket használ a kínálandó étkekhez . A választott étel finom és bőséges a házisör pedig nagyon kellemes és finom ízű .
Kiváló 2014. május 23.családjával járt itt
Tavaly voltam itt a családommal. A környezet egyszerűen mesés, a faszobrok és a hely hangulata páratlan. Több ételt is megkóstoltunk, mindegyik nagyon finom volt, de nekem a füstölt pisztráng ízlett a legjobban. A felszolgálók mosolygósak voltak, az ételt időben kihozták, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2014. február 27., kollégákkal járt itt
imádom míg mi ott laktunk mindig oda jártunk ebédelni a legszebb táj párosul a környékhez lehet ennél csodásabb a Balcsi szíve és Nagyon szeretjük a Régi idők udvarát, itt ugyanis az ember valóban a régi időkben érezheti magát ahogy ez mát elhangzott egy teljes nyáron át élveztem és bármikor ha tehetném újra vissza mennék imádom amúgy is Tihanyt az étterem meg tiszta színvonalas hangulatos
Kiváló 2014. február 21.a párjával járt itt
Kétségtelenül messze a legjobb étterem Tihanyban, sőt megkockáztatom, hogy az egész Balatonon. . (persze csak annak, aki nem feltétlen a "fine-dining" mikroadagos ételek rajongója. . )Aki viszont szereti a hagyományos magyar konyhát egy kis csavarral, a hangulatos környezetet és az igazi, fűszeres ízeket, annak bátran ajánlom bármikor!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 17.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük a Régi idők udvarát, itt ugyanis az ember valóban a régi időkben érezheti magát. Ott ahol érték volt a kedves vendég jóllakatása, ahol a vendéglátós nem lehúznivaló teherként élte meg az éhes vendégek betértét,hanem igazi vendéglátós módra örült neki ha bejött és megetethette a fáradt vándort.