Erzsi0204

Erzsi0204 adatlapja

Regisztráció2013.04.24
Utoljára itt2017.02.07

2013. augusztus 19.családjával járt itt
Megfizethető bőséges étellel szolgáltak bennünket ki ! A személyzet barátságos és udvarias kiszolgálása arra biztat, hogy legközelebb is vendégeiként köszönthet bennünk . Mindenkinek csak ajánlani tudom ! A mellékhelység a sok vendégnek köszönhetően nagyobb odafigyelést igényelne !
Kiváló 2015. november 17.családjával járt itt
Ebédelési szándékkal mentünk az étterembe . A bejáratnál szíves fogadtatásban volt részünk asztalhoz kisértek bennünk . Barátságos udvarias kiszolgálásban volt részünk ! Az étel minősége és mennyisége kíváló ! A választék bőséges és minőségi , ár érték arány kíválónak mondható mindenkinek csak ajánlani tudom mivel valóban házias ízekekkel készülnek az ételeik !
Kiváló 2016. február 7.családjával járt itt
Születésnapi ünneplésre választottunk ezt a remek helyet ! Kemencés ételek fogyasztásában volt részünk . A kiszolgálás és az ételek minősége kifogástalan volt . A választék bőséges volt elő ételként spenótágyon baconba tekert fogasfilé volt ami minden ideérkezőnek ajánlom , hogy kóstolja meg !
Felhasználó fényképei:
Kemencés Étterem Győr -