Club Tihany Hotel Tihany ★★★★

32. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Club Tihany Hotel Tihany - vélemények, kritkikák

Club Tihany Hotel Tihany vélemények

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11.
Kellemes napokat töltöttünk a Hotel Club Tihanyban.A szoba tiszta volt,a kaja bőséges és finom.A szálloda udvarán sok játszótér.Egy kicsit a gyerekmedencét hiányoltam.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon jól éreztük magunkat, az ételek kivétel nélkül jó ízűek voltak, a levesek, húsok forrók, ahogy kell. Egy dolog miatt nem adtam kiváló minősítést az étkezésnek. A reggeliben nem volt túl nagy választék. Bár igaz, hogy csak kétszer reggeliztünk, de a kínálat ugyanaz volt.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 6.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, tetszik, hogy bármikor le lehet menni a Balaton partra. Csendes, nyugodt környezetben található, kiváló hely kikapcsolódni vágyóknak.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Az étkezés nagyon finom és színvonalas volt. A pótágy kevésbé volt kényelmes, de a fürdök jók voltak. A Balaton kicsit köves volt de a nagy csúszda nagyon jó volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Fonnyadt rágós pékárú, sorban állás az ételért, harc a mocskos asztalokért, könyörgés evőeszközért. Az orosz vendégek ki zavarnak a wellnessből. Úszómester akitől segítséget kérj nincs, csak egy takarítónőt találtunk félóra keresés után. Azt mondta nincs ember. Mesélte Ő húzta ki a vérző fejű gyereket a vízből. Az üres strandon minden napágy foglalt törülközővel, gatyával stb.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sajnos, rá kellett jönnöm ,hogy az ország keleti régiójában a 4* és a nyugati régó 4* nem ugyan az. Pozítivum: szép strand, elegendő napozó ágy,gyönyörű panoráma. Kedves gyerek pancsoló medence,kellemes wellnes. Gyerek programok jók és az animátorok kedvesek,segítőkészek. Negatívum : a recepció negatív probléma megoldása, nincs légkondi a 6.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 1.
A szezon kezdetén jártunk itt. Ez némi gondokat okozott a foglalásnál, mert csak akkor tudtunk szállást foglalni, amikor már elkezdett működni a szálloda. A 100% előleg azért egy kicsit túlzás. A környezeten, a parkon is látszott még a téli álom. A napi 500 Ft-os parkolási díj, őrzés nélkül(! ) szintén sok. A szoba állapota megfelelőnek mondható.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Húsvéti ünnepeket töltöttük ebben a hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat,ételek finomak voltak,bőséges választék volt,mindenki találhatott fogára való reggelit és vacsorát. Wellness is kellemes. Nem túl drága,de színvonalas hotel! Bátran ajánlom mindenkinek!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
A szállodáról olvasott végletes vélemények alapján kicsit féltem, de elégedetten távoztunk!A hotel nagyságához viszonyítva minden zökkenőmentesen működik, az ételválaszték finom és nagyon gazdag.Hiányosságok:merülő medence, centrifuga,ingyen wifi, gyerek medence.Összességében nagyon jól éreztük magunkat mi és barátaink is!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016 október elején jártunk itt.Négy éjszakát töltöttünk itt,nagyon jó volt.Ételek,választék,kiszolgálás tökéletes.Nagyon sokat pihentünk,kényelmes volt a szálloda.A személyzet udvarias, segítőkész volt. A víz hőfok megfelelő.Nagyokat sétáltunk Tihanyban sok a látnivaló és nagyon szép a Balaton felvidék is.Ajánlani tudom minden korosztálynak.

Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, strand használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.19.
Tihany
4 nap/3 éjszaka 24.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportpályák és strand használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 35.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
3 nap/2 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.24-ig
My Lake Hotel
Zamárdi
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.08.26. - 2019.12.15.
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 9.282 - 13.841,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2019.09.28-ig
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
2019.08.19. - 2020.07.24.
Bognár Vendégház
Zirc
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, vonatos kirándulással, vonatjeggyel, arborétum belépővel, kávé-tea fogyasztással
Érvényes: 2019.11.15-ig
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Laroba
Alsóörs
2 nap/1 éjszaka 15.035,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.08.04-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 19.540 - 35.824,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021.06.16-ig
Tihany
Napi árak, félpanzióval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.25-ig

Szállodák Tihany környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

TihanyX