Club Tihany Hotel Tihany ★★★★

Club Tihany Hotel Tihany - vélemények, kritkikák

Club Tihany Hotel Tihany vélemények

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Gyönyörű helyen van a szálloda, kicsit retro hangulatú, de ez nem baj szerintem. Saját partszakasszal rendelkezik a Tihanyi félsziget csücskénél. Tetszett, hogy már korábban mehettünk (12 órától), és tovább is lehetett maradni (14 óráig). Az étel választék jó volt, és finomak is voltak az ételek. Voltak kicsit különlegesebb ételek is, és hagyományosabbak is.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Ami tetszett. Elsörangu étterrm kiválo ételek gratula. Welness részleg is kitünő jo hogy külőn uszo medence is van. Személyzet segitökèsz bàr kèrdèseinkre nem tudtak vàlaszolni. Ami lehetne jobb. A szobák felszereltsège,ès nagyon jo lenne egy külön gyerek medence. Ősszességèben jol èreztük magunkat csak ajànlani tudom.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jól éreztük magunkat. A szoba színvonala nem mutatja a 4 csillagos minősítést. A fürőszoba elavult, régi. Hideg volt a szobában. A wellnes részlegen is hideg volt, kellemetlen végig sétálni a hideg folyosón!!
Az étterem kínálata kifogástalan s bőséges!!
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Remek helyen található a Hotel. Nagyon tiszta kellemes wellness részleggel ellátott. A reggeli és vacsora választéka és minősége kifogástalan volt. A szobákban található ágyak azonban már komoly cserére szorulnak. Nem megfelelőek a pihentető alvásra.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 2.
A környezet,a fekvés kitűnő, az ellátás jó, szuperior szoba ajánlott! Ami nem tetszett, az őrzés nélküli parkolóért fizetni kell, valamint a szobában csak 20 perc az ingyenes wifi naponta. Ez manapság már egy két csillagos hotelben is alap szolgáltatás! Mind ezek ellenére csak ajánlani tudom, főleg azoknak akik így utószezonban kedveik a nyugodt, csendes ,szép helyeket.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
A sok negatív komment ellenére,kellemesen csalódtam,nagyon jól éreztük magunkat.A kaja kiváló.Nem volt törött napágy,szék,a szoba tiszta,tágas volt.A tv régi fajta,de nem azt mentünk nézni...

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 25.
A Club Tihany nagyon szép helyen van. A wellnes és az uszoda megfelelő méretű. A személyzet udvarias. Jó a konyha, bőséges választék a svéd asztalos reggelinél és vacsoránál. Superior szobát érdemes kérni.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 25.
Jártunk már a Hotel Club Tihanyban. Nagyon meg voltunk vele elégedve,így testvéremet egy wellnesz hètvègével leptem meg. Most sem csalódtam a szálláshelyben. Remélhetőleg a közeljövőben ismét eljutunk egy pár napos pihenésre! :)

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15.
Pihenésre a legtökéletesebb hely.Picit többet gondolhatnának a fiatalabb generációra is.Mindezt leszámítva csak ajánlani tudom.Az ételek választéka pedig kivàló!

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11.
Kellemes napokat töltöttünk a Hotel Club Tihanyban.A szoba tiszta volt,a kaja bőséges és finom.A szálloda udvarán sok játszótér.Egy kicsit a gyerekmedencét hiányoltam.

Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness eszközök használattal, saját strand és nyugágy használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.14. - 2020.05.29.
Tihany
4 nap/3 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, felnőtt és gyermek sport animációs programokkal
2020.04.09. - 2020.04.13.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
4 nap/3 éjszaka 37.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, éjféli büfével, sztár fellépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Csóka Apartman
Pápa
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással, kerékpár használattal
Érvényes: 2019.12.31-ig
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.09. - 2019.12.09.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
4 nap/3 éjszaka 19.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanzió ellátással, üdvözlő koktéllal, éjfélkor pezsgővel, tombolával, késői elutazással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Villa Classica
Pápa
1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Safari klub használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 12.423 - 12.847,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.03.01.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
Érvényes: 2020.12.09-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 17.439 - 23.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Telekom Hotel
Balatonkenese
4 nap/3 éjszaka 26.835,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Tihany
3-7 éjszaka 14.571,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, internet elérhetőséggel
2020.06.13. - 2020.06.25.

Szállodák Tihany környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

TihanyX