Club Tihany Hotel Tihany ★★★★

Club Tihany Hotel Tihany
Club Tihany Hotel TihanyClub Tihany Hotel Tihany
Club Tihany Hotel TihanyClub Tihany Hotel Tihany

Club Tihany Hotel Tihany bemutatkozása

Budapesttől 120 kilométerre, a tihanyi félsziget csúcsán, természetvédelmi területekkel körbe ölelt 13 hektáros ősparkban, közvetlenül a vízparton fekszik a Hotel Club Tihany. A szálloda ideális választás lehet a nyaralni vágyók és szabadságukat aktívan eltölteni szándékozó vendégek számára.

4Szolgáltatás

A Club Tihany Hotel legnépszerűbb csomagjai

Club Tihany Hotel Tihany - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel Tihany - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel Tihany - Pünkösd (min. 2 éj)
Club Tihany Hotel Tihany - Pünkösd - speciális előrefizetéssel (min. 2 éj)
Pünkösd - speciális előrefizetéssel
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Club Tihany Hotel Tihany vélemények

Kiváló 2022. augusztus 27.családjával járt itt
Szuper hely, a faházak ideálisak családok, batáti társaság részére. Saját wellnes, közvetlen Balaton part. Svédasztalos reggeli és vacsora, bő választékkal. Udvarias személyzet, megfizethető ár. Hatalmas park, sokféle szabadtéri szórakozási lehetőséggel. Saját, zárt parkoló. Központtól távol, így ideális hely kikapcsolódásra, pihenésre.
Club Tihany Hotel Tihany - Belső
Átlagos 2022. augusztus 22.a párjával járt itt
A négy csillag az elhelyezkedésre értendő. Gyönyörű a kilátás, szép a saját strand. Az épület felújítást igényel. Az étkezés kissé kaotikus, kevés a személyzet ennyi vendégre. Vagy nehezen találtunk szabad asztalt, vagy nem terítettek újra, nem volt evőeszközünk. A vacsoránál hosszú volt a sorban állás.
Kedves Györgyi!
Köszönjük, hogy eltöltöttek nálunk egy hétvégét.
Örülünk, hogy tetszett Önöknek saját strandunk, és hogy a szoba tisztaságával is elégedett volt.
Sajnáljuk, hogy az étkezésnél nem ment minden zökkenőmentesen, illetve hogy várni kellett szabad asztalra.
Igyekszünk ezen javítani.
2022. augusztus 24., Hotel Club Tihany, Club Tihany Hotel
2022. augusztus 19.a párjával járt itt
Nagyon melegben érkeztünk,kabócák zengték végig az utunkat. Már a kocsira gyanakodtunk, hogy valami elromlott, mivel ilyen éles hangot még soha nem tapasztaltunk. A Hotel óriási, rengeteg férőhellyel, és mondhatni szinte tele is volt.
Club Tihany Hotel Tihany - EgyébClub Tihany Hotel Tihany - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2022. július 29.családjával járt itt
Feleségemmel és 2,5éves fiammal + kutyával volt szerencsénk eltölteni 5napot az egyik Átrium házikóban. A ház jól felszerelt, Mi félpanzióval mentünk, de az önellátáshoz is minden eszköz adott. A ház tiszta, rendezett, jó elosztású volt. A házhoz tartozó kis terasz, a reggeli kávézáshoz ideális.
2022. június 26.gyerekekkel járt itt
Amit kifogásolni tudunk,az a vacsorához kötődik. Csapvizet nem fogyaszthattunk. Csak amit megvásárolunk az étlapról. Úgy gondolom ilyen áraknál egy kancsó víz megengedhető lenne az asztalokon. De értem én hogy akkor elesnének az italtendelések által adódó nyereségtől. Ez nem tetszett. .
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy megosztották tapasztalataikat velünk. Örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat nálunk és kollégáink is kedvesek és segítőkészek voltak.
Megjegyzését köszönjük, megfontoljuk a jövőben a fejlesztések során.
Visszavárjuk Önöket sok szeretettel!
2022. június 28., Kollégák , Club Tihany Hotel
Kiváló 2022. február 19.családjával járt itt
Őszi szünetben voltunk már 2szer is!
Szuper hely, remek kényelem a szobákban, gyönyörű kilátás az erkélyről a Balatonra, az étel mennyei, a személyzet barátságos, a wellnesrészleg tökéletes!!!
Nagyon szeretjük, természetesen visszajáró vendégek leszünk!!!
Club Tihany Hotel Tihany - EgyébClub Tihany Hotel Tihany - EgyébClub Tihany Hotel Tihany - EgyébClub Tihany Hotel Tihany - Egyéb
Kiváló 2021. december 26.családjával járt itt
Picit retro, de szuper. Kutyussal fogadtak, szoba a Balatonra nézett, tisztaság rendben volt. A hotel 10 méterre a Balatontól. A part rendezett, tiszta, víz kavicsos mint a tenger a horvátoknál. Félpanzió az étel megfelelő, gondoltak a tejmentes és gluténmentes fogyasztókra is. Wellness részleg tiszta. Ajánlom mindenkinek. Hátrány Wifi nincsen a szobában.
2021. december 24.a párjával járt itt
Kedves,közvetlen,szakszerű fogadtatás,a szoba tiszta és jól felszerelt. Dugalj kevés.Az étkezésnél egyidőben sokan vannak, valami megoldást találhatnának a torlódásra.A Balaton-part tiszta és rendezett,parkoló elég.
ár-értékarány megfelelő.Ajánlani tudom mindenkinek.remek pihenési lehetőség.
2021. november 9.barátokkal járt itt
Nyár legelején szálltunk meg 2 éjszakát az egyik bungallowban. A 4 ágyból kettő a galérián volt, nem külön helyiségbne. A felújított fürdőszoba várakozáson felüli volt. Az ágyak viszont mintha még a szocializmus korából maradtak volna itt. Cserébe a tévé nagy, síkképernyős, a kis konyha és étkező a mi céljainkra megfelelt.
2021. november 4.egyedül járt itt
A szálloda remek helyen van, gyönyörű a Balaton part. A szolgáltatások teljesen rendben voltak! Külön élmény volt az éjszakai wellness! Tihany csodálatos és rengeteg látnivaló és remek túrautak vannak a környékben, amit szerintem a szállodának kicsit jobban kellene hirdetnie!
Club Tihany Hotel válasza
Kedves Erika, köszönjük az értékelést és a kedves szavakat! Boldogan olvastuk, hogy élményteli napokat sikerült eltöltenie nálunk és örülünk, hogy szolgáltatásainkkal i elégedett volt. Bízunk benne, hogy jövőre is ellátogat hozzánk és a mostanihoz hasonló szép élményeket gyűjt majd nálunk! Üdvözlettel: Hotel Club Tihany
2021. november 5., Hotel Club Tihany, Club Tihany Hotel
Club Tihany Hotel Tihany a térképen
8237 TihanyRév utca 3.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 1800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem