Club Tihany Hotel Tihany ★★★★

Club Tihany Hotel Tihany
Club Tihany Hotel TihanyClub Tihany Hotel Tihany
Club Tihany Hotel TihanyClub Tihany Hotel Tihany

Club Tihany Hotel Tihany bemutatkozása

Budapesttől 120 kilométerre, a tihanyi félsziget csúcsán, természetvédelmi területekkel körbe ölelt 13 hektáros ősparkban, közvetlenül a vízparton fekszik a Hotel Club Tihany. A szálloda ideális választás lehet a nyaralni vágyók és szabadságukat aktívan eltölteni szándékozó vendégek számára.

4Szolgáltatás

A Club Tihany Hotel legnépszerűbb csomagjai

Club Tihany Hotel Tihany - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel Tihany - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel Tihany - Pünkösd (min. 2 éj)
Club Tihany Hotel Tihany - Pünkösd - speciális előrefizetéssel (min. 2 éj)
Pünkösd - speciális előrefizetéssel
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Club Tihany Hotel Tihany vélemények

Kiváló 2016. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Elsö benyomás a szállodai szobában ,egy lyukas szönyeg hát az illene kicserélni tv lassan reagál. És hiányzott a csoki az ágyról. De ezeken az aproságokon kivül minden nagyon rendben volt. Személyzet segitökész. Családosoknak nagyon ajánlom fantasztikusan jó a part. Wellnest is rendben van. Közelben van egy kalandpark szintén nagyon jó. Megvoltunk elégedve mindennel.
2016. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
A Hotel elhelyezkedése fantasztikus, gyönyörű a park. A szobánk két gyerekkel is kényelmes volt. A személyzet alapvetően barátságos, de semleges, a gyerkőcökkel foglalkozó animátorokon időnként eluralkodott az unalom.
Átlagos 2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
A 4 csillaghoz képest gyenge szolgáltatások semleges személyzet átlagos szoba ( ezer éves tv, fürdőköpeny nem jár alapból csak pénzért cserébe ,fürdőszoba felszereltsége kicsit elavult, wellness részleg korlátozott nyitva tartása 7-19ig,gőzkabin 2x2óra naponta).
2016. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
A szálloda gyönyörű helyen van, bár nem mindegyik szoba rendelkezik erkéllyel és kilátással a Balatonra. A szobák tiszták, de az ágy párnák stb. kényelmetlenek. Találkoztunk már udvariasabb és felkészültebb személyzettel is. Az ételek jó minőségűek, de inkább Ausztriában szoktam ilyet enni mint Magyarországon.
2016. július 12.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk itt. A szálloda strandja nagy területen fekszik, és nagyon kellemes a hatalmas fákkal és a kényelmes nyugágyakkal, ahonnan nézegethettük az ide-oda cikázó vitorlásokat. Finomakat ettünk (kár, hogy ilyen rövid idő alatt nem tudtunk mindent megkóstolni. . . ) Vonzó a környezet is, mert sok a látnivaló, érdekesség.
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Vadregényes őspark közepébe van elrejtve ez a szálloda. Már sok helyen jártam, eddig nálam ez a hely mindent visz! A wellness-részleg mindenkinek kinál lehetőséget a kikapcsolódáshoz. Egy többsávos úszómedence, kettő pezsgőfürdő,élmémymedence, gőzkabin kinálja magát. A szépséghiba csupán a fürdőköpenyekért kért kaució.
Club Tihany Hotel Tihany - WellnessClub Tihany Hotel Tihany - BelsőClub Tihany Hotel Tihany - Környék
2016. június 1.gyerekekkel járt itt
Valójában a wellness szolgáltatás lehetne korszerűbb,és sokoldalúbb!!Köntös kaució az????? Az étterem,kiszolgálás,konyha,ételek,italok kiválóak voltak.
2016. május 22.a párjával járt itt
Kellemes, békés helyen van a hotel. Turázási lehetőség kiváló. Az ételek ízletesek, és változatosak! Minden igényt kielègítenek. Programokkal színesítik a hotel vendégeit. Egy biztos itt nem lehet unatkozni! Igaz a szobákban nem elérhető a net, csak ha külön erre a célra, kártyát vásárolunk.
Club Tihany Hotel Tihany - KörnyékClub Tihany Hotel Tihany - VendéglátásClub Tihany Hotel Tihany - KörnyékClub Tihany Hotel Tihany - Szórakozás/Sport
2016. május 17.a párjával járt itt
Páromat ajándékoztam meg névnapjára a három napos kikapcsolódással. Már megérkezésünkkor kellemes meglepetésben volt részünk. A recepciós hölgy kedvesen közölte, hogy ugyan mi standard szobát foglaltunk, ennek ellenére superior szobával kedveskednek nekünk. Így egy tágas, Balatonra néző erkéllyel rendelkező szobában tölthettük a pihenésünket.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. április 3.barátokkal járt itt
Húsvét után 3 napot töltöttünk a szállodában, szerencsére remek időt fogtunk ki így egy jó nagy sétát is tettünk a környéken. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, a welnessz lehetőséget is jól kihasználtunk. Az ellátás pedig igazán minden igényt kielégített a csodás választékával és minőségével. Már többször jártunk itt is de biztos újra elmegyünk.
Club Tihany Hotel Tihany - Külső képClub Tihany Hotel Tihany - Környék
Club Tihany Hotel Tihany a térképen
8237 TihanyRév utca 3.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 1800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem