Club Tihany Hotel Tihany ★★★★

Club Tihany Hotel Tihany
Club Tihany Hotel TihanyClub Tihany Hotel Tihany
Club Tihany Hotel TihanyClub Tihany Hotel Tihany

Club Tihany Hotel Tihany bemutatkozása

Budapesttől 120 kilométerre, a tihanyi félsziget csúcsán, természetvédelmi területekkel körbe ölelt 13 hektáros ősparkban, közvetlenül a vízparton fekszik a Hotel Club Tihany. A szálloda ideális választás lehet a nyaralni vágyók és szabadságukat aktívan eltölteni szándékozó vendégek számára.

4Szolgáltatás

A Club Tihany Hotel legnépszerűbb csomagjai

Club Tihany Hotel Tihany - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel Tihany - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel Tihany - Pünkösd (min. 2 éj)
Club Tihany Hotel Tihany - Pünkösd - speciális előrefizetéssel (min. 2 éj)
Pünkösd - speciális előrefizetéssel
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Club Tihany Hotel Tihany vélemények

2014. szeptember 23.a párjával járt itt
Szeptember elejére terveztük az utazásunkat a Hotel Tihanyba szép időt remélve, ami sajnos nem kedvezett nekünk. A szállodában a szolgáltatások igen sokoldalúak, kedvező gyermekes családoktól kezdve a gyógyulást remélőkig mindenkinek. Ha rossz az idő, a wellnesz részben is ki lehet kapcsolódni.
Gyenge 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
Ezen a nyáron, csak több, rövid "nyaralásra" volt idő,illetve a munkát kötöttük össze egy kis kirándulással! Egy júliusi kora reggelen Révfülöpön kellett megjelennünk, ezért úgy döntöttünk előtte nap elindulunk, kirándulunk és a környéken keresünk egy jó szállodát,hogy azt az egy éjszakát kellemesen töltsük !
2014. augusztus 16.a párjával járt itt
Nagy izgalommal indultunk neki a nyaralásnak, hisz kb. 20 évvel ezelőtt kuriózumnak, a legnagyobb luxusnak számított itt nyaralni. Felemás érzésekkel jöttünk haza. Ami jó volt:
- Persze, hogy retro, hisz a Balatonon mi más lehetne? Ugyanakkor a szobánk hatalmas volt,a bútorok szépek, kényelmesek, elfogadható fürdőszobával, a takarítás rendben.
Átlagos 2014. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Ami nem tetszett: a liftek nem mindig működtek, a terasz tele volt pókhálóval illetve pókokkal, öt darab magyar csatorna van és azok sem a legerősebb fajtából, és mivel esténként túl sok lehetőség nincs jobb időtöltésre, főleg ezen a nyáron, már ami az időjárást illeti, ez elég kevés. Német csatorna persze volt bőven.
Kiváló 2014. július 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes négy napot toltottunk el a családommal a Club Hotel Tihanyban. Az eddig megtapasztalt tobbi szállodával szemben(****) magasan kiemelkedik ami a tisztaságot a vendégszeretetet és a szolgáltatásokat illeti,a kornyezetrol már nem is beszélve. Már az elso nap megállapítottuk,hogy ez mindenképp"visszajárós hely"lesz.
Átlagos 2014. július 14.gyerekekkel járt itt
Un. Nagy Borházban voltunk. Levegője, berendezése dohos, szegényes. Az étteremben,- mivel nem az elsők között érkeztünk-
(kávé-lekvár)pecsétes, volt az abrosz, felvetésemre az volt a pincér válasza, keressek másik helyet. A felszolgáló kislány harisnyája lyukas volt. Egyik alkalommal szarvas pörkölt, másik esetben marhapörkölt, ami valójában ua.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2014. június 26.barátokkal járt itt
Már harmadszor voltunk ott és mindennel meg voltunk elégedve. A szoba kényelmes, az erkélyről az egész Balatont lehet látni, a személyzet nagyon udvarias, a welness részleg is minden igényt kielégít, de az igazi csúcs az étterem és a gazdag választék, ami mindig friss és nagyon ízletes.
Club Tihany Hotel Tihany - Külső képClub Tihany Hotel Tihany - Környék
Kiváló 2014. június 11.üzleti partnerrel járt itt
Június elején voltunk a családunkkal a Club Tihany Hotelban, nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves volt és figyelmes. Tisztaság volt mindenhol, az ételek fantasztikusan finomak voltak. A család minden tagja megtalálta a neki való szórakozást.
A medencék kellemesek, a strand jól felszerelt.
Kiváló 2014. május 20.családjával járt itt
2014. áprilisában, harmadszorra voltunk a Hotel vendégei. 31 éves házassági évfordulónkat ünnepeltük a férjemmel, de egy akciós oldalon kedvező kupont tudtam vásárolni, így a szüleimet is elvittük. Mindig minden nagyon pozitív, az ételek ízletesek, választékosak, folyamatosan töltik a svédasztalt.
2014. február 18.kollégákkal járt itt
Munkatársaimmal sok éves hagyományként minden tavasszal ellátogatunk egy hétvégére a Club Tihanyba. Többször laktam már a szállodában, 2 és 3 személyes szobában is, legutóbb azonban az 5 személyes faházban szálltunk meg. Étkezés nem tartozik a faházakhoz, de napi fix áron lehet a szálloda éttermében étkezni.
Club Tihany Hotel Tihany - Külső képClub Tihany Hotel Tihany - SzobákClub Tihany Hotel Tihany - SzobákClub Tihany Hotel Tihany - SzobákClub Tihany Hotel Tihany - SzobákClub Tihany Hotel Tihany - SzobákClub Tihany Hotel Tihany - KörnyékClub Tihany Hotel Tihany - Külső kép
Club Tihany Hotel Tihany a térképen
8237 TihanyRév utca 3.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 1800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem