Club Tihany Hotel Tihany ★★★★

Club Tihany Hotel Tihany
Club Tihany Hotel TihanyClub Tihany Hotel Tihany
Club Tihany Hotel TihanyClub Tihany Hotel Tihany

Club Tihany Hotel Tihany bemutatkozása

Budapesttől 120 kilométerre, a tihanyi félsziget csúcsán, természetvédelmi területekkel körbe ölelt 13 hektáros ősparkban, közvetlenül a vízparton fekszik a Hotel Club Tihany. A szálloda ideális választás lehet a nyaralni vágyók és szabadságukat aktívan eltölteni szándékozó vendégek számára.

4Szolgáltatás

A Club Tihany Hotel legnépszerűbb csomagjai

Club Tihany Hotel Tihany - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel Tihany - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel Tihany - Pünkösd (min. 1 éj)
Club Tihany Hotel Tihany - Pünkösd - speciális előrefizetéssel (min. 1 éj)
Pünkösd - speciális előrefizetéssel
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Club Tihany Hotel Tihany vélemények

2023. június 13.a párjával járt itt
Az ételek finomak voltak. Az éttermi személyzet kedves volt. A szoba tiszta, bár kicsit retro. A kilátás a parkolóra volt. A fürdőszobában nem volt tusfürdő, csak egy szappan kettőnknek. Szóltunk a személyzetnek, nagy nehezen sikerült szereznünk tusfürdőt. Arra számítottunk, hogy lesz pipere cucc (tusfürdő, testápoló. . .
Club Tihany Hotel válasza
Kedves Krisztina! Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait. Igazán örülünk, hogy ételeink elnyerték a tetszésüket és, hogy elégedettek voltak a szoba tisztaságával. Sajnáljuk, hogy a fürdőszobában nem volt elegendő tusfürdő, de örülünk, hogy munkatársainknak sikerült pótolni.
2023. június 19., Hotel Club Tihany, Club Tihany Hotel
2023. május 3.a párjával járt itt
Kifogástalan volt a tisztaság. Pazar az étterem, kínálatában, kiszolgálásban, minőségében egyaránt, jobbat kívánni sem lehetne. Tóra néző szobát kértünk, sajnos a panoráma jó részét kitakarták a nagyra nőtt fák. A wellness részleg a szálloda méretéhez képest kicsi és a kínálata nagyon szerény.
Club Tihany Hotel válasza
Kedves Annamária! Hálásan köszönjük, hogy megosztotta velünk értékelését. Örömmel olvastuk, hogy kifogástalannak találta szállodánk tisztaságát és, hogy elégedett volt éttermünk kínálatával. Ugyanakkor nagyon sajnáljuk, hogy wellness részlegünk szolgáltatásai nem feleltek meg elvárásainak.
2023. május 11., Hotel Club Tihany, Club Tihany Hotel
2022. szeptember 28.a párjával járt itt
A végszámla fizetésnél kellemetlen meglepetés volt hogy kB 5000 Ft tal többet kellett fizetni az Euró és Forint érték vesztés miatt. Szerintem Magyarországon én is és a szálloda is Forintért vásárol. Persze azt már nem számolták hogy kB 5 hónapig használták a pénzem mivel ennyivel előbb fizettem ki a teljes összeget. Persze ez csak apró keserűség.
2022. augusztus 19.a párjával járt itt
Nagyon melegben érkeztünk,kabócák zengték végig az utunkat. Már a kocsira gyanakodtunk, hogy valami elromlott, mivel ilyen éles hangot még soha nem tapasztaltunk. A Hotel óriási, rengeteg férőhellyel, és mondhatni szinte tele is volt.
Club Tihany Hotel Tihany - EgyébClub Tihany Hotel Tihany - Egyéb
2022. június 26.gyerekekkel járt itt
Amit kifogásolni tudunk,az a vacsorához kötődik. Csapvizet nem fogyaszthattunk. Csak amit megvásárolunk az étlapról. Úgy gondolom ilyen áraknál egy kancsó víz megengedhető lenne az asztalokon. De értem én hogy akkor elesnének az italtendelések által adódó nyereségtől. Ez nem tetszett. .
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy megosztották tapasztalataikat velünk. Örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat nálunk és kollégáink is kedvesek és segítőkészek voltak.
Megjegyzését köszönjük, megfontoljuk a jövőben a fejlesztések során.
Visszavárjuk Önöket sok szeretettel!
2022. június 28., Kollégák , Club Tihany Hotel
2021. december 24.a párjával járt itt
Kedves,közvetlen,szakszerű fogadtatás,a szoba tiszta és jól felszerelt. Dugalj kevés.Az étkezésnél egyidőben sokan vannak, valami megoldást találhatnának a torlódásra.A Balaton-part tiszta és rendezett,parkoló elég.
ár-értékarány megfelelő.Ajánlani tudom mindenkinek.remek pihenési lehetőség.
2021. november 9.barátokkal járt itt
Nyár legelején szálltunk meg 2 éjszakát az egyik bungallowban. A 4 ágyból kettő a galérián volt, nem külön helyiségbne. A felújított fürdőszoba várakozáson felüli volt. Az ágyak viszont mintha még a szocializmus korából maradtak volna itt. Cserébe a tévé nagy, síkképernyős, a kis konyha és étkező a mi céljainkra megfelelt.
2021. november 4.egyedül járt itt
A szálloda remek helyen van, gyönyörű a Balaton part. A szolgáltatások teljesen rendben voltak! Külön élmény volt az éjszakai wellness! Tihany csodálatos és rengeteg látnivaló és remek túrautak vannak a környékben, amit szerintem a szállodának kicsit jobban kellene hirdetnie!
Club Tihany Hotel válasza
Kedves Erika, köszönjük az értékelést és a kedves szavakat! Boldogan olvastuk, hogy élményteli napokat sikerült eltöltenie nálunk és örülünk, hogy szolgáltatásainkkal i elégedett volt. Bízunk benne, hogy jövőre is ellátogat hozzánk és a mostanihoz hasonló szép élményeket gyűjt majd nálunk! Üdvözlettel: Hotel Club Tihany
2021. november 5., Hotel Club Tihany, Club Tihany Hotel
2021. október 20.családjával járt itt
Bungalóban voltunk. Tgas,nagy,fölszerelt de kint pókhlók ,falevél a kerti asztalnl és az előkertnl , poros függöny és pókhlók voltak bent is. Kd szintúgy fölújtandó. Teli volt óriás hangyval a fürdőszoba. Étel nem volt rossz de 3 nap alatt szinte ugyan az volt. Wellnessben is van mit újjtani de megfelelő volt .
2021. október 15.barátokkal járt itt
Baráti társasággal és felnőtt gyermekeinkkel töltöttünk itt 4 napot, nagyon jól éreztük magunkat. Szuper, hogy közvetlen a vízparton van a szálloda, csodás a kilátás a déli partra. A szoba elég tágas, kényelmes, viszont a polcos rakodóhelyet hiányoltam. Felár ellenében lehet tóra néző szobát is kérni, de nekünk ez nem volt elvárás.
Kedves Boglárka,
Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és részletesen megosztotta velünk tapasztalatait. Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk, és mind a szoba, mind az étkezések megfeleltek az elvárásaiknak. Szívből reméljük, hogy a jövőben visszatérnek még hozzánk! Üdvözlettel: Hotel Club Tihany
2021. október 25., Hotel Club Tihany, Club Tihany Hotel
Club Tihany Hotel Tihany a térképen
8237 TihanyRév utca 3.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 1800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem
Wellness Hotel Szindbád