Echo Residence All Suite Hotel Tihany

Echo Residence All Suite Hotel Tihany
Echo Residence All Suite Hotel TihanyEcho Residence All Suite Hotel Tihany
Echo Residence All Suite Hotel TihanyEcho Residence All Suite Hotel Tihany

Echo Residence All Suite Hotel Tihany bemutatkozása

Az Echo Residence All Suite Hotel a Balaton északi partján, Tihany egyik legszebb kilátással rendelkező részén, csendes, exkluzív környezetben, egész éven át várja vendégeit. A szálloda a Balaton parttól 100 méterre, tízezer négyzetméteres, ősfás területen, két épületben, 18 lakosztályt és kiegészítő szolgáltatásokat kínál.

3Szolgáltatás

Az Echo Residence All Suite Hotel legnépszerűbb csomagjai

Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Tihanyi wellness pihenés reggelivel (min. 2 éj)
Tihanyi wellness pihenés reggelivel
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Tihanyi wellness pihenés félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Tihanyi wellness pihenés félpanziós ellátással
Palace Hotel Hévíz - Nyári szünidei akció
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Echo Residence All Suite Hotel Tihany vélemények

Kiváló 2024. február 29.a párjával járt itt
Mi kisebb fenntartásokkal jöttünk ide. Olvastunk több negatív kommentet. De mindent felülmúlt amivel itt találkoztunk. A lakosztály amit kaptunk komfortos, tiszta kényelmes. A wellnesrészleg bár kissé korlátozott a mi igényeinknek megfelelt! ! A kilátás a Balatonra csodás. A személyzet, nagyon kedvessek udvariasak.
Echo Residence All Suite Hotel válasza
Kedves Györgyi és Tamás!

Nagy megtiszteltetés számunkra, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Köszönjük pozitív értékelésüket, mellyel elismerik kollégáink munkáját. Külön öröm, hogy visszatérnek még hozzánk! Szeretettel várjuk Önöket!
2024. március 11., Horváth-Bertók Kara, Echo Residence All Suite Hotel
Kiváló 2019. szeptember 7.a párjával járt itt
Mindennel nagyon elégedettek voltunk: gyönyörű a hely,szívélyes személyzet,kiváló ellátás.Köszönjük!
Viszont hiányoltuk a szállodát hirdető táblát . (Egyet láttunk az utca elején )
Kiváló 2017. február 8.a párjával járt itt
Bármikor visszamennénk, és (remélem) még fogunk is. Az apartman valóban igényesen, modern, ízlésesen berendezve. Gyönyörű! Kényelmes, tiszta. A kilátás mesés! A személyzet nagyon kedves, segítőkész és mosolygós. Az ételek tökéletesen eltalált ízek! Minden nagyon finom, ízletes volt! Az adagok is bőségesek, igazán jól lehet lakni.
Kiváló 2017. január 22.a párjával járt itt
Imádtuk! Gyönyörű apartman. Csend, nyugalom, barátságos személyzet, finom ételek.
Az idő eljárt felette ez tagadhatlan, de tiszta, rendezett és kényelmes.
Mi ajánljuk!
Kiváló 2017. január 20.a párjával járt itt
Azon kevés pénztárca barát helyek közé tartozik, ahova bármikor visszamennénk. DeLux szobát foglaltunk és a szálloda kihasználatlansága miatt Premium lakosztályt kaptunk. Kényelmes, modern lakosztály, segítőkész személyzet. A wellnes részlege nem túl nagy, de kikapcsolódásra vágyóknak épp elég. Szívesen ajánlom Mindenkinek!
Kiváló 2015. március 14.a párjával járt itt
Egy csodás hétvégét töltöttem a hotelban.Gyönyörū lakosztàlyban...csodás kilátással a Balatonra.A személyzet kedves és segītõkész.Az ételek ízletesek.A masször hölgy keze csodálatos.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Környék
Kiváló 2014. július 24.a párjával járt itt
Kuponnal töltöttünk 3 napot a szállodában, ez volt az első kuponos pihenésünk, ezért voltak fenntartásaink amiatt, hogy ezúttal nem teljes áron hosszúhétvégéztünk. Ezzel szemben maximálisan elégedetten, kipihenten (eljegyzési gyűrűvel :) ) távoztunk.
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Környék
2023. augusztus 15.a párjával járt itt
Szobában hangos volt a klíma ventilátor, rosszul működött az erkélyajtó a hibás zár miatt.
Koszos és pókhálós volt a lépcsőház, a wellnessben utolsó nap nem működött a szauna.
Ennek ellenére jól éreztük magunkat, kedves volt a személyzet, kényelmes volt a lakosztály és finom volt a vacsora. A szobánkból pedig csodálatos balatoni panorámában gyönyörködhettünk!
2021. december 28.gyerekekkel járt itt
A szolgáltatásokkal és a színvonallal elégedettek voltunk, a személyzet barátságos. Amit hátránynak írnék, az a hely adottságaiból fakad. Amikor ott jártunk, esett a hó,majd olvadni, később fagyni kezdett. Az erős lejtő miatt, a kikövezett út rettentően csúszós volt és a térvilágítás is elég gyér.
2021. október 22.a párjával járt itt
Nagyon kedves volt a személyzet,az ételek változatosak és finomak voltak. A szobák szépek és tiszták, saját szauna is tartozott a szobához.
A wellness rész is jó,csak a gőzkabin nem volt üzemképes.
Kicsit messze van a központtól, de rövid sétával elérhetők a település látnivalói.
Echo Residence All Suite Hotel Tihany a térképen
8237 TihanyFelsőkopaszhegyi út 35.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 7500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár