Echo Residence All Suite Hotel Tihany

Echo Residence All Suite Hotel Tihany
Echo Residence All Suite Hotel TihanyEcho Residence All Suite Hotel Tihany
Echo Residence All Suite Hotel TihanyEcho Residence All Suite Hotel Tihany

Echo Residence All Suite Hotel Tihany bemutatkozása

Az Echo Residence All Suite Hotel a Balaton északi partján, Tihany egyik legszebb kilátással rendelkező részén, csendes, exkluzív környezetben, egész éven át várja vendégeit. A szálloda a Balaton parttól 100 méterre, tízezer négyzetméteres, ősfás területen, két épületben, 18 lakosztályt és kiegészítő szolgáltatásokat kínál.

3Szolgáltatás

Az Echo Residence All Suite Hotel legnépszerűbb csomagjai

Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Tihanyi wellness pihenés reggelivel (min. 2 éj)
Tihanyi wellness pihenés reggelivel
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Tihanyi wellness pihenés félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Tihanyi wellness pihenés félpanziós ellátással
Palace Hotel Hévíz - Nyári szünidei akció
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Echo Residence All Suite Hotel Tihany vélemények

Szörnyű 2023. július 9.családjával járt itt
Mindenki messzirol kerulje el ezt a helyet! Horror aron kaptunk egy koszos, takaritast hirbol sem ismero szallast, ahol nem túlzok, mindenhol pókok voltak. A wc az elozo lako urulekeitol volt koszos. Latszott a szallason, hogy mar reg nem takaritottak. Szo szerint menekultem a helyszinrol. .
Szörnyű 2022. augusztus 8.a párjával járt itt
2022. 07. 31. 08. 05. -ig nyaraltunk férjemmel a szállodában. A lakosztály koszos,poros,pókhálós. A lépcsőház szintén. Koszos a függöny,csúnya,kopott a tapéta,állott szag. Amikor ezt szóvá tettük a férjemmel a recepción,azt kérdeztük:"ennyi pénzért ezt kapjuk? " Ugyanis amikor lefoglaltam a szobát,felét át kellett utalnom a szállodának.
Szörnyű 2022. május 23.a párjával járt itt
Aki ide készül, az ne tegye! ! Pókhálós, koszos lépcsőház. Elhasznált bútorok, koszos és szakadt függönyök, minimális étel választék, wellness rész leharcolt, penészes, beázott plafon. Hiányos mozaikcsempe a medence szélén. Gombás zuhanyzó, koszos szauna. Nem 4*os szállodához méltó helyzet uralkodik itt! ! ! ! ! !
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - EgyébEcho Residence All Suite Hotel Tihany - EgyébEcho Residence All Suite Hotel Tihany - EgyébEcho Residence All Suite Hotel Tihany - EgyébEcho Residence All Suite Hotel Tihany - EgyébEcho Residence All Suite Hotel Tihany - EgyébEcho Residence All Suite Hotel Tihany - EgyébEcho Residence All Suite Hotel Tihany - EgyébEcho Residence All Suite Hotel Tihany - EgyébEcho Residence All Suite Hotel Tihany - EgyébEcho Residence All Suite Hotel Tihany - Egyéb
Szörnyű 2020. augusztus 10.a párjával járt itt
Mikor elfoglaltuk a lakosztályt, kb. 10 pókkal találkoztunk csak. Az ágynemű, a kanapé, a takaró koszos és foltos volt. Ki tudja mitől, jobb nem belegondolni. Miután újabb takarítást kértünk csak még több pók lett, szóval este 10-től éjfélig porszívóztunk. Mondjuk ilyet még nem éltem, hogy én takarítok a szállodában napi 40 ezerért per fő!
Szörnyű 2016. november 10.a párjával járt itt
Kezdem a pozitivummal ami kevés lesz! Elhelyezkedés panoráma nagyon szép a szobábol, dizájnos berendezés, ennYi! Megkaptuk a szobát, köntös nem volt bekészítve, gondoltam felhivom a recepciot, de a telefon nem működött. Lementünk érte. Wellness részlegben a jakuzzi vicc, kb 2helyen bugyogott és hideg volt!
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Szobák
Szörnyű 2015. február 18.a párjával járt itt
Senkinek nem ajánlom hogy ide foglaljon, kritikán aluli! Életemben nem jártam ilyen lepukkant színvonalon aluli helyen, semmi nem igaz abból amit ígígérnek, a szoba hideg, nincs tiszta törülköző,rohad az ajtó és wi-fi elérhetősége is igen gyenge. A wellnes szóra sem érdemes, aki járt már ilyen helyen akkor tisztában van vele hogy ez egy fabatkát sem ér.
Szörnyű 2014. november 28.a párjával járt itt
Nagyon vártuk a téli 2 éjszakára szóló pihenést, így meg is érkeztünk a novemberi foglalt időpontban. sajnos , így utólag ezt kell mondanom. Télen senkinek se ajánlom a problémák a következők voltak:
- nem volt fűtés, 4 szer jeleztük a problémát, 17 fok a szobába, egy wellnes pihenéstől nem azt várja az ember, hogy pulóverben aludjon.
Szörnyű 2014. március 31.a párjával járt itt
Kuponos ajándékként mentünk a párommal egy márciusi hétvégén. Már az előzetes idoőpont foglalás sem volt egyszerű, mivel a kuponos portál szerint egész évben beváltható lett volna a karácsonyi ajándék, de a "szálloda" szerint csak március végéig, ráadásul hétvégi borsos felárral (10ezer).
Gyenge 2023. október 14.a párjával járt itt
Sajnos igaz a sok negatív vélemény erről a szállodáról. Azok a képek, amik a szálloda honlapján fent vannak 15 éve, nyitáskor készülhettek. Jelenlegi állapot: lelakott, siralmas, pókokkal, bogarakkal teli, hiányos, nemtörődöm. Saját finn szaunával rendelkező lakosztályt foglaltunk 4 éjszakára - no ezen csodálkozott is mindenki - mostmár én is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. december 8.a párjával járt itt
Csatlakozom a "túlárazott pihenés" bejegyzéshez. A megnyitáskor egy nagyon minőségi alapanyagok felhasználásából összerakott hotel lehetett. Most koszos függönyök, koszos falak, eltört fürdőszobai tükör fogadott. Az, hogy a zuhanytálca alól kifolyt a víz, már nem is számítom, a fürdőköpeny tele lyukakkal. Ez volt csak a szoba.
Echo Residence All Suite Hotel Tihany a térképen
8237 TihanyFelsőkopaszhegyi út 35.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 7500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Hotel Négy Évszak