Csak majdnem tökéletes. Az apró negatív tapasztalatom a klíma készülék volt, először - a kinti 34 fok miatt nem ártott volna - nem lehetett bekapcsolni rendszerhiba miatt, majd amikor bekapcsolt, akkor az esti vihar nyomán lehült levegő ellenére, nem lehetett sem lekapcsolni, sem állítani rajta,...
A SZÁLLODA MINDEN TEKINTETBEN KIFOGÁSTALAN A REGGELI ÉS A VACSORA IS SZÉLES VÁLASZTÉKU ÉS NAGYON FINOM VOLT. A BOROKBÓL IS LEHETETT VÁLOGATNI. A TÁJRA JELLEMZŐ, FINOM, ÍZLETES VOLT A SZEMÉLYZET NAGYON KEDVES ÉS SEGÍTŐKÉSZ VOLT. KÜLÖNLEGES HANGULAT IDÉZTE A SZÁLLODÁT. AZ ALAGÚT SZÁMUNKRA...