Kancsal Harcsa Halászcsárda Tiszatelek

2025.03.03-ig
Cziróka Vendégház Tolcsva

Kancsal Harcsa Halászcsárda Tiszatelek vélemények

Szörnyű 2018. május 31.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt jártam a tiszatelki Kancsal Harcsa nevű étteremben! Akkor nagyon finomat ettem. Párom régen nyaggatott, hogy enne egy jó harcsa halászlevet. Erre gondoltam! De nagyon bánom! Harcsa halászlevet kértünk, ami hihetetlenül rossz volt! Egy jég hideg halszeletet hoztak ki egy tányérba, mellé egy tálba meleg lét!
Kiváló 2017. október 28.családjával járt itt
Házias, falusi, kellemes és hangulatos környezet a Tisza töltése mellett. Barátságos kiszolgálás. Isteni halászlé (úgy tudom, versenyeket is nyernek vele) és harcsa-paprikás. Vidéki, tehát alacsony árazás.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Szerintem a lényeget leírtam, de a honlap működtetője 300 karakter alatt nem engedi beküldeni az értékelést.
Kiváló 2015. június 14.barátokkal járt itt
Barátnőm gyermekkori falujába nosztalgiázni mentünk, s a Kancsal Harcsában ebédeltünk. Annak ellenére, hogy a Tiszán még nem volt "főszezon" az étlap sokféle ételt kínált. Ketten voltunk, de nemsokára érkezett egy család, akik előre bejelentkeztek. Bejelentkezéskor már érkezésre készen van a megrendelt ebéd, de nekünk sem kellett sokat várni.
Kiváló 2015. május 9.a párjával járt itt
A Magyar Konyha 2012-es "A legjobb halászcsárdák a Tiszánál" felsorolásából választottam a Kancsal Harcsát Nagyon kíváncsi voltam, mert tapasztalatom szerint ezek a felsorolások rendkívül szubjektívek: pl. ugyanazt a helyet láttam az egekig magasztalni, és lehúzni is. Persze ez igaz a vendégek véleményére is - no, nem vagyunk egyformák smile hangulatjel !
Kancsal Harcsa Halászcsárda Tiszatelek - Étel/ital