Tiszavárkony

Szálláshelyek száma: 1
Szálláshely értékelések: 0
Szállások rangsora >>

Leírás:
Tiszavárkony község Jász-Nagykun-Szolnok megye Szolnoki járásában. Valószínűleg már a rézkorban és a szarmata korban is emberek által lakott terület volt. Az 1952-ben végzett ásatásokon avar kori edénytöredékek, és ... tovább >>

Tiszavárkonyi szállások a vendégek ajánlása szerint
még nem érkezett értékelés
Endre Király Vendégház
Légy te az első, aki értékeli ezt a helyet!
Van olyan szálláshely, akit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki szállásajánló űrlapunkat!

Akciós wellness csomagok Tiszavárkonyon és környékén
Hotel Aquarell - Cegléd
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.09.01.
Hercegasszony Birtok - Mezőtúr
2-4 éjszaka 12.623,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, bekészített 1 palack borral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Solaris Apartman & Resort - Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Príma Vendégház - Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.28. - 2020.07.18.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar - Lajosmizse
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovas élménykuponnal, családi wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.18. - 2019.08.31.
Fortuna Vendégház - Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 6.000 - 8.667,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.18. - 2019.10.31.

Legfrissebb értékelések Tiszavárkonyon és környékén
Szuper hely!
Rendkívül szép, tiszta hely! Kiváló személyzettel! Az egyik legjobb ár-érték arányú szállás!
2019.07.18. 06:05
Nem távoztunk jó szájízzel!
Már megbántam, hogy vettem a bátorságot és kipróbáltam. A helység akár még jó is lehetne. Kicsit...
2019.07.16. 23:42
Imádtam
Mindennel nagyon elégedett voltam(voltunk6 fő). Tisztaság, kedves személyzet, bőséges finom...
2019.07.16. 18:39