3910 Tokaj, Óvár út 16.

Szállások Tokaj városában
Wellness csomagok Tokaj városában

Tokaji Faló Kávézó & Pizzéria Tokaj vélemények

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Itt lehet fogyasztani a város legjobb pizzáját. Sok fajtából lehet választani, nagyon jó, hogy van házhoz szállítás is. Hangulatos a hely, bár jobb helye lenne a főutcán, akkor még többen betérnének ide. Néha szakácsfüggő, hogy milyen a pizza, egyszer kiváló, máskor kicsit odaég az alja, szóval ritkán sikerül ugyanolyanra.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi mást lehet itt kapni, mint pizzát. De az legalább finom volt, a pincérnő rendes, kedves, mosolygós. Bringáinknak is helyet szorítottak egy üres asztalnál, tehették ezt azért, mert csak mi hatan voltunk ott abban az órában. A hagyományos pizzák mellett vannak még különböző fantázianevekkel ellátottak is, mint pl Songoku. . .

UtazóMia TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Emelkedőn felfelé kell megközelíteni a pizzériát, ami egy idősebb vagy fájós lábú embernek lehet visszahúzó erő és inkább másik helyet választ étkezésre. Bringás kerékpártúra során a barátaimmal látogattunk el ide. Pizzát rendeltünk, nagyon finom volt, a kiszolgálással sem volt probléma, sőt a kedves kis ott dolgozó hölgy felajánlotta, hogy szívesen lefotózza a csapatunkat :)

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tokaji borozgatásunk közben megéheztünk, és ez pont útba esett. Egy nagy udvarra érkeztünk, ami sátor-szerű színes "tetővel" volt borítva, és apró, színes lampionokkal volt díszítve. Kicsit giccses volt. Egy fiatal lány hozta az "étlapot". A lánykának az arcáról a világfájdalmat lehetett leolvasni, nem túl sok kedve volt a munkához és hozzánk sem.

Legnépszerűbb csomagok Tokajban és környékén
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.221,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2019.01.09. - 2020.12.20.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.01.01.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 16.200 - 21.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.20. - 2021.01.02.
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 12.456 - 15.778,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.03.12. - 2022.01.02.

Szállodák Tokaj környékén
Hotel Divinus Tokaj
Tavaszi hétköznapok - kastélyban (min. 2 éj)
Téli feltöltődés (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

Tokaji Faló Kávézó & Pizzéria TokajX