Tordasi Élményfalu Tordas

Tordasi Élményfalu Tordas
Tordasi Élményfalu TordasTordasi Élményfalu Tordas
Tordasi Élményfalu TordasTordasi Élményfalu Tordas

Tordasi Élményfalu Tordas bemutatkozása

A Tordasi Élményfalu Budapesttől mindössze 30 kilométerre található. Az M7-es autópályát a 30 km-es kijáratánál kell elhagyni a Martonvásár-Tordas-Gyúró leágazásnál, majd Tordas községbe érve 200 méter után jobbra kell kanyarodni a Tordasi Csárdát jelölő útra. Az Élményfalu területén a Tordasi Kalandpark és a Tordasi Western Falu várja a vendégeket.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Tordasi Élményfalu Tordas vélemények

2082
Érdekes 2022. szeptember 5.egyedül járt itt
Esküszöm, nem ide készültem! Gondoltam, eszem valamit a tordasi csárdában, mert hát étekkel él az ember, de a western-falut nem kívántam meg, úgy tudtam, csak bizonyos napokon fogad, nem lehet benne csak úgy kószálni magán, még a neten is írják. Szóval, csárda megvan, csárdába be.
Tordasi Élményfalu Tordas - EgyébTordasi Élményfalu Tordas - Külső képTordasi Élményfalu Tordas - EgyébTordasi Élményfalu Tordas - EgyébTordasi Élményfalu Tordas - Külső képTordasi Élményfalu Tordas - BelsőTordasi Élményfalu Tordas - BelsőTordasi Élményfalu Tordas - BelsőTordasi Élményfalu Tordas - Külső képTordasi Élményfalu Tordas - EgyébTordasi Élményfalu Tordas - Külső képTordasi Élményfalu Tordas - EgyébTordasi Élményfalu Tordas - Külső képTordasi Élményfalu Tordas - BelsőTordasi Élményfalu Tordas - BelsőTordasi Élményfalu Tordas - BelsőTordasi Élményfalu Tordas - BelsőTordasi Élményfalu Tordas - EgyébTordasi Élményfalu Tordas - Külső képTordasi Élményfalu Tordas - Külső képTordasi Élményfalu Tordas - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2022. augusztus 16.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos, szépen igényesen megépített western falu. A kicsik és a felnőttek is el tudnak tölteni ott órákat.
Van börtön, bár, szabaduló szoba, seriff iroda, rodeo bika stb.
Tartalmas egész napos kikapcsolódást biztosít.
Tordasi Élményfalu Tordas - EgyébTordasi Élményfalu Tordas - EgyébTordasi Élményfalu Tordas - EgyébTordasi Élményfalu Tordas - EgyébTordasi Élményfalu Tordas - EgyébTordasi Élményfalu Tordas - EgyébTordasi Élményfalu Tordas - EgyébTordasi Élményfalu Tordas - EgyébTordasi Élményfalu Tordas - Egyéb
Kihagyhatatlan 2017. augusztus 4.barátokkal járt itt
2017. júliusában ottalvós lánybúcsún voltunk, 11-en csajok. A hangulat óriási volt, erről a személyzet is gondoskodott. Érkezésünktől kezdve szervezett volt az egész napunk. A legjobban talán mindannyiunknak a filmforgatás tetszett, melyben mi voltunk a szereplők. A ruhatárból kedvünkre válogathattunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
Érdekes 2017. június 20.barátokkal járt itt
Baráti társaságunkkal ellátogattunk a westernfaluba, ahol egy kicsit visszautaztunk az időben. A bejáratnál, aki akarta, már rögtön hurokba is dughatta a fejét, csak vigyázat, nehogy valaki kirúgja alólunk a dobogót! Gyönyörűen megépített falucska, seriff irodával, börtönnel, melyben egymást bezárva jókat derültünk, persze a rugalmas rácsok között a leleményesek rögtön kibújtak.
Tordasi Élményfalu Tordas - Tordasi Élményfalu Tordas - Tordasi Élményfalu Tordas - Tordasi Élményfalu Tordas - Tordasi Élményfalu Tordas - Tordasi Élményfalu Tordas - Tordasi Élményfalu Tordas -