Yes Chef! Újkígyós

Kényeztető napok
Park Hotel Gyula

Yes Chef! Újkígyós vélemények

Kiváló 2024. április 10.a párjával járt itt
Már régen készültünk ide, de most jött el az alkalom, hogy a szabadkígyósi kastély meglátogatása után betérjünk. Az egy oldalas étlapon minden rajta van,ami rendelhető. De ez bőven elég hiszen a legnépszerűbb hamburgerek ott vannak. Hasábburgonyát is rendeltünk mártogatóssal.
Yes Chef! Újkígyós - EgyébYes Chef! Újkígyós - EgyébYes Chef! Újkígyós - EgyébYes Chef! Újkígyós - EgyébYes Chef! Újkígyós - EgyébYes Chef! Újkígyós - EgyébYes Chef! Újkígyós - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 27.gyerekekkel járt itt
A vasárnapi ebéd helyszínéül választottuk ezt a helyet, amit már többen ajánlottak a környéken. Nem könnyű megtalálni, mert a piacként üzemelő hely mellett van, az útról csak akkor veszi észre az ember, ha kimondottan tudja, hogy mit keres. A kiszolgálás gyors volt, az adagok nagyok (még a kis hamburger is), az ár jó (kicsi hambi 1200, nagy 1400 Ft). Kellemes volt, szerintem megyünk még.
Kiváló 2017. május 15.barátokkal járt itt
Igényes, szép környezet, minőségi alapanyagok, kedves kiszolgálás! Akár hamburger, porchetta, vagy legyen grillsajtos tál, az íz utolérhetetlen! Az adagról meg nem is beszélve!
Szeretünk ide járni, aki teheti jöjjön el, biztos, hogy a kedvenc helye lesz ezután! Mindenki megtalálja a számítását, jöhetsz egyedül, barátokkal, családdal, kutyával-macskával. . . stb. :)
Kiváló 2016. november 2.gyerekekkel járt itt
Az egységet egy Angliából hazatért házaspár alapította, s nem kis önbizalommal vezetik azt. „Szakmai tudás, kreativitás, elképesztő ízek, minőségi alapanyagok, gondos odafigyelés és családias légkör jellemez minket” – olvashatjuk a honlapon. A bátor önjellemzést teljes mértékben megerősíti az elfogulatlan látogató is.
Yes Chef! Újkígyós - Külső képYes Chef! Újkígyós - Külső képYes Chef! Újkígyós - Étel/italYes Chef! Újkígyós - Étel/italYes Chef! Újkígyós - Étel/italYes Chef! Újkígyós - Étel/italYes Chef! Újkígyós - Étel/italYes Chef! Újkígyós - Külső képYes Chef! Újkígyós - Étel/italYes Chef! Újkígyós - Étlap/itallapYes Chef! Újkígyós - Külső képYes Chef! Újkígyós - Külső kép