mokusmogyi

Spórolós utazó  •  Nagyétkű  •  Kultúraéhes
Regisztráció2017.08.01
Utoljára itt2017.11.26

Gyenge 2017. szeptember 4.egyedül járt itt
Pörgős rohanós napokon, gyakran beültem ide egy gyors levesre vagy salátára. Soha nem tartottam nagyra az itt készült ételeket, de a célnak megfelelt. Utoljára viszont a "császár saláta" kegyetlenül rossz volt. A benne lévő 1-2 npos sült csirke combnak borzasztóan rossz hűtőíze volt.
Gyenge 2017. szeptember 4.barátokkal járt itt
Évek óta rendszeresen visszajárunk barátainkkal, egy jó beszélgetésre és a pár falatra. Az feltűnt, hogy lassan ment lefelé a színvonal, de az utolsó két alkalommal, már nagyon gyatra volt az ételek minősége viszont az ára magasabb, mint a szomszédos étteremé ! ! A lángos nyers és bűn rossz, a levesek undorítóak.
Szörnyű 2017. november 26.gyerekekkel járt itt
Pár hete egy hirtelen ötlettől vezérelve beültünk a gyerekemmel hamburgerezni. Már mikor beléptünk feltűnt, hogy borzasztóan rossz bent a légkör, a pultos mosolytalan, flegma,nem mondhatnám, hogy vevőcentrikus a kiszolgálás. A gyerek rendelt egy hamburgert én egy görög salátát. 30 perc várakozás után ( volt időm bevásárolni közben!