Szörnyű 2026. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2026. június 28.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Ballagás után mentünk, 18:15re foglaltam 6 főre helyet! Odatelefonáltam, hogy 15 percet késni fogunk, biztos tartják-e a helyet? A válasz igen volt. Beültünk, majd szerettünk volna 3 pizzát rendelni a gyerekeknek, mi felnőttek sültet ettünk volna. A pincér közölte, hogy pizzát nem tudnak sütni, azt nem rendelhetünk, mert egy 17 fős társaságnak van foglalása es a szakács nem tud még 3db pizzát lesütni. Hozzáteszem a 17 fős társaság csak kb fél óra múlva érkezett volna. Ez nagyon negatív volt számomra. 3x beszéltem a hölggyel telefonon és egyszer nem mondta, hogy pizzát nem szolgálnak fel! Ha előre szól, máshova foglalok! A kiszolgálás ugyan normális lett volna, a pincér fiúval nem volt probléma, de a szőke hölgy a pultban nagyon flegma és arrogáns volt! Egy ilyen helytől nem ezt vártuk volna! Elmentünk egy másik pizzériába, amiben viszont pozitívan csalódtunk! Visszafelé (2perc séta) megnéztük a Pampalinit, a 17 főből kb 10en voltak jelen. Köszönjük!
Családdal jártunk itt, a pizza, és a fröccs finom volt, a mosdó tiszta, a felszolgáló udvarias. Tudom ajánlani. Szép időben kellemes kint ülni, gyönyörű a környezet is.
18:01-kor leadott rendelest sikerult 20:30-kor kiszallitani. A pizza szinte hideg volt, ennek megfeleloen az osszes feltet vagy megkemenyedve, vagy elazva volt (szallito boxban gőzölődött, taknyosodott). Normális telefonos érdeklődésre 19:45-kor "most indult a futár, pár perc és ott lesz" még...
Mar nem egyszer rendeltem toluk. nemreg augusztus 20an egy cukkinis rizottot . a rizs kemeny volt a cukkinit nyersen vagtak ra. felhivtam a fonokot aki anyit mondott hogy a szakacs uzeni egy ilyen fajta rizs ami kemeny marad! a napokban rendeltem egy huslevest! ízetlen ehetetlen volt!!!!!!!!!!!!!!