Repeta Bisztró Vác

2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Repeta Bisztró Vác vélemények

Szörnyű 2016. március 15.gyerekekkel járt itt
Nagy sztrapacska rajongó vagyok, ezt a családom is tudja. Lányom, amikor észrevette, hogy facebookon már sztrapacskát is hirdet a Repeta, pár napja este meglepett egy adaggal. Elhozatalra kaptam egyet. Gyorsan meg is kóstoltam. Valami kásás , íztelen massza volt, sült párizsi darabokkal a tetején.
Kiváló 2015. november 14.gyerekekkel járt itt
Mi már többször jártunk itt a nyár folyamán és rendszeresen rendelünk is. Imádjuk az összes ételt, de mióta pizzátok is van végképp függők lettünk :-) Igaz a kiszállítási idő mostanában kicsit megnőtt, de ez arra enged következtetni, hogy egyre többen választanak titeket.
Kiváló 2015. november 10.gyerekekkel járt itt
Hangulatos hely jó és változatos ételekkel, kedves felszolgálókkal és az árak is rendben vannak.
Kiváló 2015. november 1.barátokkal járt itt
Nagyon profi,emellett a kiszolgálás a kedves felszolgálók miatt kiváló.Mindenkinek tudom ajánlani a gyorsasága,a finom ételek és a kedvező árai miatt.
Kiváló 2015. október 20.barátokkal járt itt
Szerintem Vácon messze a legjobb hely! Jó hangulat fiatalos design kedves és gyors kiszolgálás. Rendszeresen járok ide eddig nem csalódtam finom ételek reális áron. Az én kedvencem a vaslapos szendvics egy jo Piroska szörpivel :) Ha esetleg meg nincs kedvem bemenni rendelni is tudok bármit! Imádom az új ételeket is sőt a Repeta pizza is nagyon finom!
Szörnyű 2015. október 18.gyerekekkel járt itt
3 féle hamburger menüt vásároltunk elvitelre, mivel nem volt sok időnk, ezért meg is kérdeztem rendelés előtt mennyit kell várni. A válasz: 20 pecet (ez még belefér ebédidőben). Ez végül 35 perc lett és aki utánnunk jött az is előbb kapta meg a rendelését :-(
Normál, sajtos és BBQ hamburgert kértünk.
Kiváló 2015. október 12.a párjával járt itt
Regota latogatom a helyet nagyon finomak az etelek arertek aranyba tokeletes,uj etlapon sok remek etel megujult ..ajanlani tudom csak mindenkinek..joetvagyat!
Kiváló 2015. augusztus 8.barátokkal járt itt
Egy ismerősöm ajánlására tèrtem be hozzájuk először, azóta minden hèten eszek itt. Nagyon jó ötlet a heti ajánlat, a legjobb a grill gomolya volt! A kiszolgálás minden esetben kedves ès gyors. Az ételek mennyisége és minősège is kiváló. Szimpatikus, hogy fiatalos ès pörgős a hely, mindig jó a hangulat, jó ide bejönni :-) mindenkinek csak ajánlani tudom! !
Kiváló 2015. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
A család kedvenc helye, méretes, ízletes adagok, gyors kiszolgálás és tartós, stabil minőség! Pár hetente új, idény jellegű kajákkal jelentkeznek ,a legutóbbi lecsós kombó isteni volt! ! Kép sajnos nincs, mert az étel elfogyott,mielőtt lefotózhattam volna, de legközelebb kattintok :) A Repeta Beugró-t csak nemrég fedeztük fel, de a pizzaszeletük nagyon patent!
Kiváló 2015. augusztus 4.családjával járt itt
Gyors kiszolgálás, a belváros forgataga, pikáns ízek, és fiatalos lendület jellemzi a helyet. Jó ide betérni.