konyak

konyak adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Bulizó  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Távol-keleti ízek szerelmese
Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2021.01.25

Gyenge 2016. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Családdal betértünk ebédelni. A hely nagyon szép, mármint a terasz és a kilátás. Szólt a zene a teraszon, egy tengerészsapkás öregúr gitározott magnózenére, kb. minden második harmadik számra. Amúgy csak ült ott rövidnadrágban, és elénk tolta a fekélyes, hámló, beteg térdét. Nem étterembe való látvány volt.
Gyenge 2015. április 8.gyerekekkel járt itt
Egy évben többször is járunk Zalakarosra, ekkor egy biztos, a Rigóban biztos eszünk. Jó áron és finomat kaptunk eddig. Sajnos csak eddig, mert most húsvétkor zsírban tocsogó, ehetetlen cigánypecsenye és az árak drasztikus emelése fogadott. Sajnálom, mert eddig nem volt probléma, az adagok jó nagyok voltak. Legközelebb adunk egy esélyt még nekik.
Gyenge 2015. május 8.gyerekekkel járt itt
Pont azért mentünk, mert ezen az oldalon olvastam, hogy a legjobb étterem Vácon. Na ide szerveztem a szülinapi ebédet, tizen mentünk. Előre asztalt foglaltunk, a kiszolgálás kedves volt, aránylag gyors. Az étel viszont annyira felejthető, átlagos, hogy éppen meg lehetett enni. Egy sima menzakaja színvonala volt, nem is volt sok, és az enyém ráadásul még hideg is volt.